• $ 5,7443
  • € 6,3497
  • 271.351
  • 105380
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Demet Özdemir ile Can Yaman'a tepki: Artık kabak tadı verdi!

İlişki yaşayıp yaşamadıkları hakkında bir açıklama yapmaktan kaçınan Demet Özdemir ile Can Yaman'ın geçen haftalarda ayrıldığı iddia edilmişti. Son olarak barıştıkları ve Marmaris'e tatile gittikleri iddia edilen çift arasındaki çözülemeyen aşk bilmecesi hayranlarını sinirlendirdi. İkiliyi sevenler, 'ilişkinizi gizleyecekseniz neden aynı yerden paylaşım yapıyorsunuz' dedi.

Demet Özdemir ve Can Yaman'ın Erkenci Kuş dizi setindeki arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü fakat bu ilişkinin çok sürmediği, hatta dizinin erken final yapmasının nedeninin de Özdemir ve Yaman'ın ayrılıklarından kaynaklandığı söyleniyordu ki, ikili tekrar barıştı. Dizilerinin final yapmasının ardından tatile çıkan Demet Özdemir ve Can Yaman sosyal medya hesapları Instagram'dan tatil karelerini paylaştılar. Yaman, köpeğiyle beraber yüzdüğü videoyu paylaştı. Demet Özdemir de Yaman'ın ardından Instagram hesabına kendi fotoğrafını yükledi. Bu iki paylaşımdaki ayrıntı ise takipçilerin gözünden kaçmadı. İkilinin paylaşımlarında dikkat çeken manzara oldu.

Sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı yaptıkları paylaşımlarda manzaranın aynı olması ikilinin Marmaris'te beraber tatil yaptıklarını ele verdi. Bunu bilinçli olarak yaptıklarını düşünen takipçileri 'Yeter artık kabak tadı verdiniz. Birlikte olduğunuzu söyleyin, birlikte paylaşım yapın' diye tepki gösterdi. Ünlü çiftin dikkat çekmek için böyle bir yol izlediği iddia edildi. Ünlü çiftin paylaşımlarında görünen dağ manzarasının aynı olması birlikte tatil yaptıklarını kanıtladı.


<p>Avcılar´dan Hadımköy´deki İÜC Yerleşkesi´ne taşınan Veteriner Fakültesi´nde görev yapan Mikrobiyo

Kedi Tırmığı Hastalığına Dikkat!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Türkiye'de herkes kendi memleketinde yaşasaydı illerin nüfusu nasıl olurdu?

Aralarında çok lüks olanlar bile var! Hepsi hurdaya döndü