• $7,9383
  • €9,4725
  • 460.889
  • 1325.47
30 Mart 2020 Pazartesi 15:05 | Son Güncelleme:

Demet Akalın'ın koronavirüs isyanı: Kızım her gece ağlıyor!

Demet Akalın'ın koronavirüs isyanı: Kızım her gece ağlıyor!

Şarkıcı Demet Akalın, koronavirüs salgını nedeniyle sosyal medyadan üzüntüsünü dile getirdi, "Küçük kızım her gece arkadaşlarım ölmeyecek dimi diye ağlıyor" sözleriyle dikkatleri üzerine çekti.

"KORKU VE STRES BİTİRDİ BİZİ"

Demet Akalın yapılan bu yalanlama açıklaması üzerinden bir paylaşımda bulunarak "Bizim size inancımız tam! Şu ilacı da bulduk dediğimiz gün yaklaşsın… Gerçekten korku ve stres bitirdi bizi. Küçük kızım her gece 'arkadaşlarım ölmeyecek değil mi diye ağlıyor. Allah yardımcınız olsun hepimizin..." dedi.

Dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle evinden çıkmayan hayranlarına canlı yayın yaparak konser veren Demet Akalın, yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor. Akalın son olarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya seslenerek müjdeli haberler almak istediğini söyledi.

SOSYAL MEDYADA YAYILAN HABERLERE CEVAP VERDİ

Fahrettin Koca'nın açıkladığı koronavirüs verilerinin gerçeği yansıtmadığına ilişkin iddialar dün sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı. E-devlette koronavirüs nedeniyle sadece İstanbul'da 20 kişinin hayatını kaybettiği görülürken, Bakan Koca aynı gün için ölü sayısı tüm Türkiye için 16 olarak açıklamıştı. Koca da gece yarısı Twitter hesabından yaptığı açıklamada, verilerde tutarsızlık olduğu yönündeki iddiaları yalanladı.

<p>Peki, Maradona nasıl efsane oldu? Çoğu insana göre gelmiş geçmiş en iyi futbolcu olmasının sebebi

Maradona nasıl efsane oldu?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul Boğazı'nı denizanaları bastı

Koronavirüs hastalarından filyasyon ekibine ilginç davet