• $7,4005
  • €9,0093
  • 419.367
  • 1488.21
28 Ağustos 2019 Çarşamba 12:49 | Son Güncelleme:

Demet Akalın'dan Seyhan Erdağ'a: Miras sana kalır

Demet Akalın'dan Seyhan Erdağ'a: Miras sana kalır

Magazin dünyasının ünlü muhabiri Seyhan Erdağ, sosyal medyada ortaya atılan Bülent Ersoy'un kızı olduğu iddialarını esprili bir dille yalanladı. Demet Akalın'ın paylaşıma yaptığı yorum ise sosyal medyada olay oldu.

Ünlü magazin muhabirlerinden Seyhan Erdağ hakkında sosyal medyada ilginç bir iddia ortaya atıldı. Seyhan Erdağ'ın Diva Bülent Ersoy'un kızı olduğu haberinin yayılması üzerine, Erdağ Instagram hesabından açıklama yaptı. Erdağ'ın paylaşımına Demet Akalın'ın yaptığı ilginç yorum ise sosyal medyaya damga vurdu.

"MİRAS SANA KALIR"

"Sosyal medya içinden çıkılmaz bir hal aldı. İsimsiz bir sayfa benim için Bülent Ersoy'un kızı yazmiş. Reklamı olmasın adını vermiyorum. DM kutum mesajla doldu. Vallahi Ne Bülent Ersoy'un Sezen Aksu'nun ne Muazzez Ersoy'un Ajda Pekkan'ın ne Emel Sayın'ın kızı değilim. Ama Annem ve Anneannem; tabii Babam ve rahmetli Dedem iyi yetiştirmişler, severler beni kızları gibi. Ne olur bu saçmalıkları bırakın. Ülkede kadınlar ölüyor çocuklar öldürülüyor bebekler hayvanlar öldürülüyor. Zamanınızı düzgün işlere harcayın" sözleriyle iddiaları yalanladı. Akalın, Seyhan Erdağ'ın açıklamasının altına"Kız ne güzel bütün miras sana kalır" yorumunda bulunarak herkesi şaşırttı.

<p><span>Gaziantep'in meşhur lezzeti küşleme kebabı hem görünümü hem de tadıyla görenlerin iştahını

Gaziantep'in meşhur küşleme kebabı tarifi

Ünlü belgeselci dünyayı böyle kandırdı! Her şey sosyal medyada ortaya çıktı

İstanbul'da 14 adreste PKK'ya yönelik operasyon

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaşamı ve siyasi kariyeri