• $ 5,9307
  • € 6,5797
  • 295.258
  • 123556
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Demet Akalın ve kızına magandalar saldırdı!

Şu sıralar ailesi ile tatilde olan Demet Akalın trafik magandalarının saldırısına uğradı. Yaşadığı olayı sosyal medyada anlatan ünlü sanatçıya takipçilerinden büyük destek geldi. Akalın paylaşımlarında magandalardan şikayetçi olduğunu söyledi.

Sevilen şarkıcı Demet Akalın trafikteyken magandaların yumruklu saldırısına uğradı. Arabanın içinde kızınında olduğunu söyleyen Akalın yaşadığı korkunç olayı sosyal medyada duyurdu. Kendisine saldıran magandalara "Elbet bulacağm seni" dedi.

Bodrum Turgutreis'te kızıyla birlikte araçta olduğu sırada, başka bir sürücünün aracına yumrukla saldırdığını açıklayan Demet Akalın, o anlarda kızının da çok korktuğunu söyledi. Ünlü şarkıcı Instagram'dan yaptığı açıklamada olayı şu sözlerle anlattı: "Oğlum trafikte sıkıştırdığınız kadınlar sizden daha delikanlı! O ak sakalından utandı mı yumruklayıp arabamı kızımı korkutup kaçtın arabana! Neymiş kırmızıda geçecekmişim! 34 GSL... elbet bulacağım seni! Bana trafik terörü yaşatan plakasının sonunu göremedim! Şikayetçiyim! Jandarma bulur seni. Yazık! Bide arabadaki kadın bile çocuk var korkuttunuz diyorum 'hadi be' diyor. 


<p>Mogadişu´da iki gün önce düzenlenen saldırıda yaralananlardan 3 Türk vatandaşı ile 6 Somalili Tür

Ankara´dan Kalkan Uçak Somali´ye İndi!

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Görenleri hayrete düşüren 'Timsah Adası' havadan görüntülendi

Bitlis'te güvenlik güçleri teröristlere göz açtırmıyor