• $7,4721
  • €9,0827
  • 444.285
  • 1565.01
28 Aralık 2020 Pazartesi 09:54 | Son Güncelleme:

Demet Akalın ve Alişan'ın programında fenomen 1 Milyon Mehmet apar topar stüdyodan çıkarıldı!

Star TV'de ekrana getirilen Demet Akalın ve Alişan'la programına fenomen 1 Milyon Mehmet konuk oldu. Programda bir anısını anlatan fenomen 1 Milyon Mehmet'in Alişan tarafından apar topar stüdyodan çıkarılması sosyal medyada tepkiyle karşılandı. Ufuk Bayraktar da tepkisini Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar dile getirdi.

Star TV'de yayınlanan 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programına konuk olan '1 Milyon Mehmet' lakaplı ünlü fenomen Mehmet Bucak canlı yayında bir anısını anlattı. Alişan, fenomeni anısını anlattığı esnada stüdyodan apar topar çıkardı. Alişan, sosyal medyada tepkileri üzerine çekti.

UFUK BAYRAKTAR'DAN TEPKİ

Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar, Alişan'ın ünlü fenomeni stüdyodan apar topar çıkarması hakkında sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaşımda bulunarak tepkisini dile getirdi.

Bayraktar, paylaşımında 'Ağabey, kim diye merak edenler bir milyoncu Mehmet yazmaları yeterli. Yazıklar olsun, iki isme de. Destekle şaklaban etmeye gerek var mı? Çıkarlarınız kurusun ki kendi halinde yaşayan akıl melekelerini sosyal çevresinde tutarlı şekilde kullanmayan ve ona destek olan hiç görmediğimiz kişiyle birlikte ekrana çağırıp sonra nasıl yollayacağım diye şaşırmak ne rezillik boyutudur!' ifadelerini kullandı.

1 MİLYON MEHMET KİMDİR?

1968 yılında dünyaya geldi. Kaportacılık yapan Bir Milyon Mehmet'in gerçek adı Mehmet Bucak'tır. Aslen Mersinlidir. Bir Milyon Mehmet, sosyal medyada yayınladığı videolarla gündem oldu. Mersin merkezindeki Cumhuriyet Mahallesi'nde hayatını sürdüren Mehmet Bucak, sosyal paylaşım sitesi Instagram'da @filintaahmetmehmet kullanıcı adıyla yer almaktadır.

<p>Hiçbir şey ortaya koyamayan, alternatif üretemeyen muhalefetin işi ve gücünün yalan söyleyerek se

'Muhalefet yalan, algı ve manipülasyonla oy devşirmeye çalışıyor'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Gediz Deltası'nda kış kuşları kayıt altına alınıyor

Edirne Müftülüğünde meydana gelen yangında ahşap bina kullanılamaz hale geldi