• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
18 Aralık 2020 Cuma 09:41 | Son Güncelleme:

Demet Akalın ağızları açık bıraktı! ‘Demet Şener güzel kadın'

Demet Akalın ağızları açık bıraktı! ‘Demet Şener güzel kadın'

Alişan ile Star TV ekranlarında gündüz kuşağı programının sunuculuğunu üstlenen Demet Akalın'ın programına Azeri şarkıcı Günel Zeynalova konuk oldu. Demet Akalın, yaptırdığı estetikler ile gündeme gelen Zeynolova'yı Demet Şener'e benzetti. Akalın, ‘Demet Şener güzel kadın' sözleri ile şaşkınlık yarattı.

Star TV’de ekrana getirilen Demet Akalın ve Alişan'la Sabah Sabah programına Azeri şarkıcı Günel Zeynalova konuk oldu. Son dönemde yaptırdığı estetik müdahaleler ile adeta bambaşka bir görünüme kavuşan Zeynalova güzelliğiyle büyüledi.

‘DEMET ŞENER GÜZEL KADIN’

Zeynalova’nın değişimi hakkında yorumlarda bulunan Demet Akalın sözleri ile izleyenlerin ağzını açık bıraktı. Azeri şarkıcı Günel Zeynalova’yı 20 yıldır küs olduğu Demet Şener’e benzeten Demet Akalın, ‘Demet Şener güzel kadın’ diyerek kafaları karıştırdı. Demet Akalın’ın sözleri Demet Şener’e zeytin dalı uzattı gibi yorumları beraberinde getirdi.

NE OLMUŞTU?

Ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay ile birlikte olan Demet Akalın evlilik aşamasına geldiklerinde aldatıldığını öğrenmişti. Demet Akalın ile aşk yaşayan İbrahim Kutluay’ın Demet Şener ile ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştı. Akalın ile ayrılan İbrahim Kutluay, Demet Şener’le kısa bir süre sonra nikah masasına oturmuştu.

<p>AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, partili gençlerle Ayasofya Camii'nde sabah nam

Kabaktepe gençlerle Ayasofya'da buluştu: Sabah namazı kılıp, çorba dağıttı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı