• $7,9844
  • €9,4593
  • 487.104
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
20 Eylül 2020 Pazar 17:04 | Son Güncelleme:

Deliha konusu nedir, oyuncuları kimler? Deliha nerede ve ne zaman çekildi?

Deliha konusu nedir, oyuncuları kimler" Deliha nerede ve ne zaman çekildi"

Deliha filmi bu akşam Star Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. Filmi daha önce izlemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler film ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Gupse Özay'ın ilk filmi olan Deliha, 2014 yapımıdır. Deliha, hikayesinin merkezine saf, temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan Zeliha'yı alıyor.

Deliha filmi ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Film bu akşam televizyon izleyicileri ile buluşuyor. Filmi daha önce izlemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler, filmin saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacağını araştırıyor. Deliha, bu akşam saat 20:00'de Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

DELİHA FİLMİNİN KONUSU NE?

Deliha, hikayesinin merkezine saf, temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan Zeliha’yı alıyor. Zeliha, arkadaşlarıyla bir gün fal baktırmaya gidiyor ve hayatının aşkını çok yakında bulacağını duyunca hayatı tamamen bunun üzerine kurulu hale geliyor. Aynı gün mahallede bir fotoğrafçı dükkanı açılıyor. Oldukça yakışıklı olan Şirinceli Cemil ve kardeşi Cemal de dükkanın sahipleri.10 saniyede merdivenleri inerse hayatının aşkını bulabileceğine inanan ve mahallelinin diline “Deliha” diye düşen genç kadın, dükkana adeta dalıyor ve işler komik bir şekilde karışmaya başlıyor.

DELİHA FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Deliha'nın çekimleri İstanbul'un pek çok çeşitli yerinde ve İzmir'in Şirince ile Selçuklu beldelerinde gerçekleştirildi.

DELİHA FİLMİ OYUNCULARI

Gupse Özay

Derya Alabora

Cihan Ercan

Barış Arduç

Zeynep Çamcı

Hülya Duyar

Cenk Durmazel

Korhan Herduran

<p></p><p><span >Azerbaycan ordusu, topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyonlarda Ermenistan

Azerbaycan işgalci Ermeni hedeflerini imha ediyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi