• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
28 Mayıs 2021 Cuma 11:19 | Son Güncelleme:

'Değişiklik iyidir' diyen Arzum Onan son halini paylaştı... Beğeni yağmuruna tutuldu

'Değişiklik iyidir' diyen Arzum Onan son halini paylaştı... Beğeni yağmuruna tutuldu

Yıllar sonra eşi Mehmet Aslantuğ ile yeniden ekranlara döneceği konuşulan Arzum Onan, imaj değişikliğine gitti. Türkiye'nin güzel kadınları arasında yerini alan Arzum Onan, omuz hizasında kullandığı saçlarını kısacık kestirdi. O anları 'değişiklik iyidir' notuyla paylaşan Onan, beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Uzun yıllardır ekranlarda yerini almayan ve oyunculuğu bırakan Arzum Onan, eşi Mehmet Aslantuğ ile gözlerden uzak bir evlilik sürdürüyor. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Arzum Onan, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor.

Saçlarını omuz hizasında kullanan Arzum Onan, imaj değişikliğine gitti. Saçlarını kısa kestiren Onan, paylaşımına 'değişiklik iyidir' notunu düştü. Onan'ın yeni imajı beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

İşte Arzum Onan'ın yeni imajı...

ARZUM ONAN SETLERE DÖNÜYOR

Masumiyet dizisi final yapan Mehmet Aslantuğ, yeni projesinde yoluna eşi Arzum Onan ile devam edecek. İkili, 24 yıl önce ekrana gelen 'Sıcak Saatler' adlı dizisinin devam hikâyesini 'Son Cemre' ismiyle yeniden çekmeye hazırlanıyor. Setlere eşinin ricası üzerine dönmeye karar veren Arzum Onan ile Aslantuğ, yıllar önce oynadıkları Sedat Yalçın ve Buket Hazal'ın değişen hayatlarını anlatacak. Geniş bir kadro oluşturmak isteyen Mehmet Aslantuğ, birkaç yıldır bu projesi üzerine çalıştığını söyledi. 'Masumiyet'in seti nedeniyle bu projesini askıya almak zorunda kalan oyuncu, çekimlere başlamayı büyük bir heyecanla bekliyor.

<p>'Bir takım kuruluşlar Türkiye'deki medya kuruluşlarını  fonluyorsa bunun bir bedeli var. Bu kurul

Emin Pazarcı: Dijital vatan tehdit altında

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?