• $7,4102
  • €8,9856
  • 439.005
  • 1467
06 Ocak 2021 Çarşamba 19:55 | Son Güncelleme:

“Değişiklik güzeldir” Yaşı 19 dizisi için imaj değiştiren Deniz Çakır takipçilerini şaşırttı!

“Değişiklik güzeldir” Yaşı 19 dizisi için imaj değiştiren Deniz Çakır takipçilerini şaşırttı!

Ünlü oyuncu Deniz Çakır yeni imajıyla bambaşka birisi oldu. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ve ardından Vurgun dizisinde rol alan Deniz Çakır, Yaşı 19 dizisi için imaj değişikliğine gitti. Çakır sosyal medyada “Değişiklik güzeldir” notuyla yeni imajını takipçileriyle paylaştı.

Deniz Çakır Yaşı 19 dizisi için imaj değişikliğine gitti! Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Vurgun dizisinde Reyhan karakterine hayat veren oyuncu Deniz Çakır yeni projesiyle ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Yaş 19 dizisi için imajını değiştiren Çakır, yeni halini sosyal medya hesabından paylaştı.

Gold Film imzalı Yaşı 19 isimli dizide oynayacak olan Deniz Çakır’ın imajını da yenilediği yaptığı bir paylaşımla ortaya çıktı. Çekimlerine Şubat ayında başlanması planlanan Yaşı 19 dizisi için Deniz Çakır’ın saçlarını omuz boyunda kısalttığı ve bu kez kâkül de kestirdiği yaptığı paylaşımla ortaya çıktı.

Instagram hesabının story bölümünden paylaşım yapan Deniz Çakır, “Değişiklik güzeldir” notunu düştü.

Çakır dizide Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ ile başrolü paylaşıyor. Yönetmenliğini Ömür Atay’ın yaptığı ve senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı dizi, Fox TV’de yayınlanacak. Dizide ayrıca Tolga Güleç, Ertuğrul Postoğlu, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Asena Tuğal, Deniz Işın da rol alıyor.

Deniz Çakır, Yaşı 19 dizisinde Bahar isimli bir kadını oynayacak. Partneri Timur’u ise Tolga Güleç oynuyor. İlayda Alişan da çiftin kızları Aylin’i oynuyor.

<h3>Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu, CHP'nin 'Militan' provokasyonunu AKŞAM TV

CHP neden 'Militan' provokasyonu yapıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yıldırım çarpmasının vücutta bıraktığı ilginç izler

Eren-5 operasyonunda 53 sığınak ile 62 depo kullanılamaz hale getirildi