• $7,5575
  • €8,9826
  • 473.93
  • 1111.96
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
14 Ocak 2020 Salı 13:40 | Son Güncelleme:

Defne Samyeli aşk iddialarını reddetti, Mustafa Sandal'dan yanıt gecikmedi!

Defne Samyeli aşk iddialarını reddetti, Mustafa Sandal'dan yanıt gecikmedi!

Mustafa Sandal'ın Defne Samyeli'yle aşk yaşadığı itirafının ardından Samyeli, "Dilerim Mustafa Sandal bu duruma bir netlik kazandırır da 25 senede topu topu 4 kez gördüğüm bir sanatçı arkadaşıma dava açmak durumunda kalmam" diyerek şarkıcıya sert çıkmıştı. Sandal'dan bu sözlere yanıt geldi.

Mustafa Sandal, geçtiğimiz günlerde hayatını ele alan kitabını piyasaya sürdü. Kitapta Defne Samyeli tarafından reddedildiğini belirten Sandal, "Defne ne istediğini bilen, net bir kadın. 'Senin bakış açın ve modun buysa bana uymuyor' dedi ve yapması gerekeni yaptı." sözleriyle yıllar önceki aşkı gün yüzüne çıkardı.

DEFNE SAMYELİ SERT ÇIKTI

Bunun üzerine Defne Samyeli, "Dilerim Mustafa Sandal bu duruma bir netlik kazandırır da 25 senede topu topu 4 kez gördüğüm bir sanatçı arkadaşıma dava açmak durumunda kalmam" deyince Sandal'dan yanıt gecikmedi.

Mustafa Sandal, Defne Samyeli'nin sözlerine 2. Sayfa programında şöyle yanıt verdi:

"Defne hanım doğru söylüyor olabilir. Saymadım ama 4 kez görüşmüş ve ben yanlış yorumlamış olabilirim. Ancak, kitabı okuyunca tam olarak neye bozulduğunu da pek anlamış değilim. Keza, altını çizmek isterim ki, onun net ve kararlı duruşundan ötürü zaten bir ilişki yaşayamadığız yazıyor, yaşadığımız değil! 26 yıl önce annemin yanında görüşmekten çekinmediği için, şimdi çekinebileceğini tahmin edemedim ve küçük bir anektod olarak kitapta asla rencide etmeden kendisine yer verdim. Aslında; o paragraf bir özeleştiriydi, okuyunca bunu çok net göreceksiniz. Öyle ki, 1 ay önce proje amaçlı özel bir yemekte Polat Yağcı'nın yanında 'Kitapta benden de bahsettin mi?" diye soran da kendisiydi. Şaşkınım ama yine de bir hanımefendi öyle diyorsa öyledir ve tartışmaya kapanmıştır, saygı duymak gerekir. Kendisine, birkaç gün önce çıkardığı single'ında da başarılar dilerim."

<p><span >Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, 'Terör örgütü PKK’ya yönelik operasy

Haftanin'de 2 terörist etkisiz hale getirildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gazi ve gazi yakınlarıyla bir araya geldi

Hasta koronavirüs kaptığını öğrenmeden filyasyon ekibi devreye giriyor