• $15,5711
  • €16,2374
  • 908.506
  • 2402.07
8 Mayıs 2013 Çarşamba 15:56 | Son Güncelleme:

Dargınlar ödül töreninde

Dargınlar ödül töreninde

PAL FM'in düzenlendiği '3. PAL FM Müzik Ödülleri', The Edition Hotel'de düzenlenen gecede sahiplerine verildi.

Şafak GÜVEN

PAL FM dinleyicilerinin oylarıyla belirlenen 20 dalda ödül verilen gecenin ev sahipliğini Mübariz Mansimov yaptı. Sanat camiasının yanı sıra iş ve siyaset dünyasının renkli simalarının da katıldığı geceyi Seray Sever sundu. ‘En İyi Proje’ dalındaki ödülü Sanatçı Orhan Gencebay alırken ‘En İyi Alternatif Single’ dalındaki ödüle Hadise ‘Visal’ ile layık görüldü. 

"BERHUDAR OLUN"

Gecenin en ‘En İyi Proje’ dalındaki ödülü, Orhan Gencebay ve yapımcısı Polat Yağcı birlikte aldı. Ödülden duyduğu memnuniyeti dile getiren Orhan Gencebay, "Berhudar olun" dedi. Gencebay, "Müzik sektörü çok zor durumda. Yeni bir Yasa tasarısı hazırlanıyor. Telifle ilgili maddeler var. Önümüzdeki zamanlarda daha iyi olacağını şimdiden müjdeleyebilirim. Biraz daha sabır. Dünyadaki uygulamalar inşallah bizde de uygulanacak" diye konuştu.

DARGINLAR ÖDÜL TÖRENİNDE

Aralarının açık olduğu bilinen Demet Akalın ve Alişan gecede birbirleriyle karşılaşmamak için köşe kapmaca oynarken, ‘En İyi Albüm’ dalında ‘Giderli 16’ adlı albümüyle ödül kazanan Demet Akalın şarkısını söylerken eşi Okan Kurt o anı fotoğraf çekerek ölümsüzleştirdi. Demet Akalın’ın eski eşi Önder Bekensir, eski dostu Alişan ve eski arkadaşı Hande Yener, sanatçı şarkısını söylerken onu izlemek yerine birbirleriyle konuşmayı ve telefonlarıyla meşgul olmayı tercih etti.

ALİŞAN DEMET'İ HANDE İLE KISKANDIRDI

Alişan, Pal FM gecesinde Hande Yener'le beraber oturdu. Gecede konuşmadığı Demet Akalın sahneye çıktığında Hande Yener'le konuşan Alişan, Yener çıktığında ise onu alkışladı.

Küs olduğu Çağla Şıkel'le barıştığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Alişan, "Teklif geliyor. İşle ilgili bir şey konuşmadık. Teklifler geldiğinde küs olduğumuzu söylüyorduk. Birbirimizi çok özlemişiz. Şimdi özlem ve hasret gideriyoruz. İş sonra. Geçen hafta Çağla ve çocuklarla beraber Darıca'ya hayvanat bahçesine gittik. Emre'yle de hiçbir sorun yok. Bundan sonra televizyon ekranından kimseyle bir şey yaşamayacağım. Bir şey varsa kendi aramızda halledeceğiz" dedi. Pahalı bir saat için "450 bin dolar. 17 yıl çalıştık bu kadar da olsun" diye konuştu.

GÖKSEL DEMET AKALIN'A NE DEDİ?

Türkiye Müzik Ödülleri gecesinde "Yılın Kadın Şarkıcısı" ödülünü kazanan Göksel, Pal FM Ödülleri töreninde de yine aynı ödüle layık görüldü. Geceye göğüs dekolteli yeşil bir kostümle katılan Göksel, "Ödül benim hakkımdı" diyen Demet Akalın için, "Çok yakın arkadaş değiliz tabii. Karşılaştığımızda görüşeceğiz. Onunla hiçbir bir problemim yok. Herkese başarılar diliyorum. Ona da başarılar diliyorum. Önemli olan şarkıların dinleyiciye yakınlaşması. Ödül törenleri başka türlü motive edici" diye konuştu. Gelen oyunculuk tekliflerini şimdiye kadar geri çeviren Göksel, "Oyunculuk yapabilmem için çok içime sinen bir iş olması lazım" şeklinde konuştu.

DEMET AKALIN: HANDE SİNAN YÜZÜNDEN BANA KIRGIN 

Demet Akalın, eşi Okan Kurt'la beraber katıldığı Pal FM Ödülleri gecesinde "En İyi Albüm" ödülünü kazandı. Akalın, en çok eski vokalisti Merve Özbey'in ödül almasına sevindiğini söyledi. 'Bu gecenin en güzel kadını Hadise. Kadın halimle ağzımın suyu aktı. Erkekleri bilmem" diye konuştu. Gecede Demet Akalın'ın konuşmadığı Alişan ve Hande Yener'in beraber oturması dikkat çekti.

Demet Akalın gece boyunca konuşmadığı Hande Yener için, 'O bana kırgın. Sinan'la samimiyim diye herhalde. O da çok iyi arkadaşım. Onu en iyi yerlerde görmek beni mutlu ediyor' dedi. Dizi oyunculuğunu hiç sevmediğini ifade eden Demet Akalın, sadece 'Yalan Dünya'da bir sahnede rol alabileceğini belirtti.

HADİSE KORUMA İLE GEZİYOR

Hadise, 3. Pal FM Ödülleri gecesine sırtını açıkta bırakan bir kostümle katıldı. Servet değerindeki mücevherleriyle geceye katılan Hadise, "Şu an üzerimde bayağı değerli şeyler var. O yüzden korumayla geziyorum" dedi.

"O Ses Türkiye"den kovulduğu haberleriyle ilgili soru üzerine Hadise, "Patronumuz Acun gerekli açıklamayı yaptı. Bunun üzerine söylenecek bir şey yok. Sahnede kendimi geliştirmeyi seviyorum. Benim bir tarzım var. Şarkılara tarzımı ekliyorum. Türk enstrümanlarına da bayılıyorum. Yeni single'da da darbuka kullanacağım" diye konuştu.

Miami'de ev satın aldığı haberlerini yalanlayan Hadise, "Miami'ye çekim için gittik. Özel hayatımdaki yatırımlar bana kalsın' dedi. 

ŞOKA SOKAN KATEGORİ 

Gecede dünyada örnekleri bulunan ve Türkiye’de ilk kez verilen ‘En İyi Alternatif Single’ dalındaki ödüle Hadise ‘Visal’ ile layık görüldü. Bilmediği bir kategoride ödül aldığı açıklanan Hadise sahneye şaşkın şekilde çıktı. Ödülünü Seray Sever'den alan ünlü şarkıcı, şaşkınlığını  "Şoktayım. Böyle bir ketegorinin bile olduğunu bilmiyordum. Beni bu ödüle layık görenlere çok teşekkür ederim" diye ifade etti.

EN İYİ DÜET EFLATUN VE BURCU GÜNEŞ

Bir süredir küs oldukları bilinen Eflatun ve Burcu Güneş, ‘En İyi Düet’ dalında ödül aldı. İki sanatçı, sahnede şarkı söylerken, birbirlerinden uzak durmaları ise dikkatlerden kaçmadı.

EN İYİ COVER: Hande Yener & Seksendört – Rüya

EN İYİ ERKEK SANATÇI: Mustafa Ceceli

EN İYİ ŞARKI: Mustafa Ceceli – ES (Söz-Müzik-Aranje Ender Çabuker)

EN İYİ KLİP: Ziynet Sali – Her Şey Güzel Olacak (Nihat Odabaşı)

PAL FM DJ ÖDÜLÜ (KADIN SANATÇI): Göksel

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN ERKEK SANATÇI: Mehmet Erdem

EN İYİ SİNGLE: Soner Sarıkabadayı – İnsan Sevmez Mi

PAL FM ÖZEL ÖDÜLÜ: Behzat Gerçeker

EN İYİ DİZİ MÜZİĞİ: İşler Güçler (Tolga Çebi)

EN İYİ FİLM MÜZİĞİ: Evim Sensin (Yıldıray Gürgen)

EN İYİ KLİP: Ziynet Sali – Her Şey Güzel Olacak (Nihat Odabaşı)
 

FOTOĞRAFLAR İÇİN YIKLAYINIZ

Bakan Kirişci: Türkiye orman yangınlarını gözetlemede İHA kullanan ilk ülkedir
Bakan Kirişci: Türkiye orman yangınlarını gözetlemede İHA kullanan ilk ülkedir

Bakan Kirişci: Türkiye orman yangınlarını gözetlemede İHA kullanan ilk ülkedir

Kilosu 10 bin liradan satılıyor! Siparişlere yetişilmiyor... Hücre yenileme özelliği bulunuyor
Kilosu 10 bin liradan satılıyor! Siparişlere yetişilmiyor... Hücre yenileme özelliği bulunuyor

Kilosu 10 bin liradan satılıyor! Siparişlere yetişilmiyor... Hücre yenileme özelliği bulunuyor

Türk mühendisler tarafından geliştirildi! Seri üretime geçiliyor
Türk mühendisler tarafından geliştirildi! Seri üretime geçiliyor

Türk mühendisler tarafından geliştirildi! Seri üretime geçiliyor

<p><b style='font-size: 1.6rem;'>Röportaj: Yasemin İlan</p><p>Arabesk müziğin önemli tems

Ümit Yaşar'dan polemik yaratacak sözler... 'Veliaht yok, taklitler var'

Yetkililer doğruladı! Atom bombasından daha büyük

Kargalar boş evdeki duşakabini bakın ne hale getirdi! Eve gelince gözlerine inanamadı

Ormanların kralının zor anları! Hayatta kalmak için her şeyi yaptı...