• $7,4123
  • €8,9537
  • 413.138
  • 1471.39
15 Şubat 2021 Pazartesi 09:41 | Son Güncelleme:

Danla Bilic, paylaştı, sosyal medya çalkalandı! Bakın Poyraz Teoman kim çıktı...

Danla Bilic, paylaştı, sosyal medya çalkalandı! Bakın Poyraz Teoman kim çıktı...

Attığı her adım söylediği her söz olay yaratan ünlü Youtuber Danla Bilic, Dubai tatilinden kareleri paylaştı. Berat Demir ile ilişkisini noktalamasının ardından kalbinin kapılarını kapatan Danla Bilic, gönlünü kaptırdı. Danla Bilic, Poyraz Teoman aşk yaşadığını 'Suç ortağı' notuyla yaptığı paylaşımla duyurdu. Poyraz Teoman'ın mesleği ortaya çıktı.

YouTube'da çektiği makyaj videoları ile adını duyuran ve son dönemin popüler isimlerinden olan Danla Bilic, Dubai tatilinden paylaşımlarına devam ediyor.

'Tatlıcı' lakaplı Berat Demir ile uzun bir süre aşk yaşayan ve ayrıldıktan sonra kalbinin kapılarını kapatan Danla Bİlic'ten hayranlarını mutlu eden bir hamle geldi.

Danla Bilic, sevgililer gününde bir ilişkisi olduğunu duyurdu! Bilic, "suç ortağı" notuyla Dubai'de birlikte tatil yaptığı sevgilisi Poyraz Teoman ile ilk defa fotoğrafını paylaştı.

POYRAZ TEOMAN'IN MESLEĞİ ORTAYA ÇIKTI

Danla Bilicin sevgilisinin mesleği ortaya çıktı. Snob Magazin'in haberine göre; Danla Bilic'in sevgilisi Poyraz Teoman'ın ekonomist olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Bilic, 'Ben 'yatarak para kazanıyorsunuz' sözünü hiç anlamıyorum. E öyleyse buyur sen de yap. Niye duruyorsun? Ayrıca öyle sanıldığı kadar çok para da kazanmıyoruz.' demişti.

<p>İletişim Başkanlığı'nın düzenlediği 'Nakkaş Osman Surname-i Hümayun Dijital Minyatür Sergisi' ilg

Osmanlı'nın Başnakkaşı Nakkaş Osman ve minyatür sanatı

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek