• $7,4813
  • €9,0364
  • 441.593
  • 1556.77
26 Kasım 2020 Perşembe 18:16 | Son Güncelleme:

Danla Bilic kimdir, kaç yaşında nereli? Danla Bilic (Neslihan Damla Aktepe) ne iş yapıyor?

Danla Bilic kimdir, kaç yaşında nereli" Danla Bilic (Neslihan Damla Aktepe) ne iş yapıyor"

Neslihan Damla Aktepe, paylaşım yaptığı YouTube başta olmak üzere diğer sosyal medya sayfaları üzerinden Danla Bilic takma adıyla ünlendi. Paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplayan Neslihan Damla Aktepe, namı değer Danla Bilic şimdilerde internet aramalarında hayatı kariyeri en çok merak edilen konular arasında. Magazin gündeminde de sık sık ismini duyduğumuz Danla Bilic kimdir, kaç yaşında nereli?


Neslihan Damla Aktepe, YouTube, Instagram ve diğer sosyal medya sayfalarında Danla Bilic takma adıyla yayınladığı videolar ile ünlü bir isim haline geldi. Danla Bilic'in YouTube kanalı kısa sürede büyük ölçüde abone artışı gösterdi. İlerleyen zamanlarda vlog türündeki videolar da yüklemeye başlayan Aktepe, şarkıcılar, mankenler ve diğer İnternet ünlüleri ile ortak yayımlar yaptı ve çeşitli televizyon programlarına da katılım gösterdi. Kariyeri boyunca Aktepe'nin davranışlarının bir kısmı eleştiriye tabi tutuldu ve bazı şahıs ve kurumlar tarafından hakkında bir ara hukuki süreç başlatılmıştı. İşte Neslihan Damla Aktepe (Danla Bilic) hakkında merak edilenler...

DANLA BİLİC KİMDİR?

Gerçek adı Neslihan Damla Aktepe olan Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini sürdürmektedir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu YouTube'da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile tanınmış olsa da ilk olarak Twitter'da dikkatleri üzerine çekti.

Bir dönem Twitter hesabı üzerinden yerli ve yabancı futbolcular ile iletişime geçen ve kendisini trans birey olarak tanıtan Danla Bilic, bir çok sosyal medya kullanıcısını ise trolleyerek ilginç tepkiler almıştır.

Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle dikkatleri üzerine toplayan Danla Bilic, kendi makyaj markasını oluşturmuştur. Şimdilerde gezi vlogları ile adından sıkça söz ettiriyor.

Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Danla Bilic, 1.65 metre boyunda, 61 kilo ve Terazi burcudur.

<p><span>Meteoroloji Genel Müdürlüğü Hava Tahmin Uzmanı Abdullah Macit, İstanbul'daki hava tahminler

İstanbul'da kar yağışı ne kadar sürecek?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bu besin vücuttaki tüm iltihabı kurutuyor!

Dünyanın ilk sanal savunma fuarı yoğun ilgi görüyor