• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
27 Nisan 2021 Salı 10:37 | Son Güncelleme:

Danla Bilic evlendi mi? Demet Akalın'ın yorumu kafa karıştırdı

Danla Bilic evlendi mi" Demet Akalın'ın yorumu kafa karıştırdı

YouTube'da çektiği videolar ile popüler olan ünlü fenomen Danla Blic, sevgilisi Poyraz Teoman ve mutlu bir beraberlik yaşamaya devam ediyor. Danla Bilic'in paylaşımın altına 'Evlendin mi?' yorumunu yazan Demet Akalın magazin gündeminin seyrini değiştirdi. Danla Bilic, Akalın'ın yorumuna jet hızında cevap verdi.

Çektiği makyaj videoları ile kısa sürede popüler olan ve büyük bir hayran kitlesi elde eden Danla Bilic, aradığı aşkı Poyraz Teoman'da bulurken aşkları devam ediyor.

Tulum tatilinin ardından Miami'ye geçen ve mağazaları gezerken sosyal medyadan paylaşım yağmayı ihmal etmeyen ünlü fenomen Danla Bilic, düştüğü notla kafa karıştırdı. Bilic'in 'Size anlatacaklarım var ama biraz sabır' notunu gören Demet Akalın, 'Evlendin mi?' yazdı.

Akalın'ın yorumu magazin gündemine bomba gibi düşerken Danla Bilic'ten cevap gecikmedi. Bilic, 'Yok yok' yanıtını verirken ünlü çift yakın zamanda nikah masasına oturacağı öne sürüldü.

Danla Bilic daha sonra Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşımda bulunarak 'Evlilik için çok diri ve gencim' sözleri ile iddiaları yalanladı.

<p>Eski CHP Milletvekili Dursun Çiçek, katıldığı televizyon programında Millet İttifakı'nın seçimler

CHP'li Çiçek baklayı ağzından çıkardı: HDP'ye bakanlık verilebilir

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı