• $8,1703
  • €9,6731
  • 501.488
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
26 Temmuz 2020 Pazar 09:33 | Son Güncelleme:

Danilo Zanna'nın eşi kimdir? MasterChef Danilo Şef kaç yaşında ve nereli?

Danilo Zanna'nın eşi kimdir"  MasterChef Danilo Şef kaç yaşında ve nereli"

Danilo Zanna ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de şeflerden biri olarak yer alıyor. Tv 8'de yayınlan MasterChef Danilo Zanna 2012 yılında evlenmiştir ve bir oğlan çocuğu vardır. Birçok önemli proje içerisinde yer alan Danilo Zanna aile restoranlarında çalışarak şeflik kariyerlerine başlamıştır.

Tv 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye 2. sezonu ile yayınşanmaya başladı. Yarılmacıların yaptıkları yemeklerie puanlama veren şefler arasında Danilo Zanna'da yer alıyor. Evli ve bir çocuk babası olan Danilo Zanna, şeflik kariyerine aile restoranlarında çalışarak başalmıştır. Danilo Zanna, Görümce, Elin Oğlu gibi yapımlarda yer almıştır.

DANİLO ZANNA EŞİ KİMDİR?

Danilo Zanna Tuğçe Demirbilek ile 2012 yılında evlenmiştir. Çiftin 2013 doğumlu Zeno Tibet adında bir oğlu var.

DANİLO ZANNA KİMDİR?

İtalyan Danilo Zanna, 15 Nisan 1982 tarihinde dünyaya geldi. Üç kardeşten en küçüğü olan Danilo Zanna, aile restoranlarında çalışarak şeflik kariyerine başladı. İtalyda’da Gastronomi okudu. Seyahat amaçlı geldiği Türkiye'de aşkı bulunca burada kalmaya karar verdi.

Çeşitli TV programlarında şeflik yapmaya başladı. İstanbul Culinary Enstitute’de İtalyan yemekleri workshopları hazırladı ve gastronomi öğrencilerine danışmalık yaptı. Derya’nın Dünyası, İtalyan İşi, Elin Oğlu, Aşk Zamanı, İyi Fikir, Görümce, Lezzetin Şarkısı, Lezzet Akademisi gibi projelerin içerisinde yer aldı.

"Bir İtalyan, bir Hollandalı... 20 şehir, 20 farklı AB projesi" sloganıyla yola çıkan Avrupa'dan Anadolu'ya Lezzetler programında Wilco van Herpen ile birlikte Türkiye'nin farklı illerini gezdi

<p>Alınan bilgiye göre, dün akşam Fener Caddesi’ndeki patlamayı gerçekleştirdikten sonra ölü e

İşte teröristlerin Amanoslar'a geldiği paramotor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

ABD'nin hiçbir ülkeye vermediği F-22 Raptor uçaklarının özellikleri neler?

27 Ekim çeyrek altın, gram altın fiyatları anlık, canlı ne kadar?