• $7,5575
  • €8,9826
  • 473.93
  • 1111.96
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
12 Ağustos 2020 Çarşamba 08:59 | Son Güncelleme:

Damla Ersubaşı kimdir? Damla Ersubaşı ve eşi Mustafa Can Keser boşanıyor mu?

Damla Ersubaşı kimdir" Damla Ersubaşı ve eşi Mustafa Can Keser boşanıyor mu"

Sihirli Annem dizisi ile yıldızı parlayan oyuncu Damla Ersubaşı, Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. Damla Ersubaşı 4 yıl önce nikah masasına oturduğu eşi ile ilgili boşanma iddialarına yanıtı sosyal medya hesabı üzerinden yaptı.

Bir döneme damgasını vuran Yılan Hikayesi dizisinde rol alan Damla Ersubaşı, asıl çıkışını herkes tarafından çok sevilen Sihirli Annem dizisi ile yapmıştır. Burada Cem karakterini sevgilisi rolünde olan Damla Ersubaşı, Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Eşi Mustafa Can Keser ile evliliği hakkında son açıklamayı Instagram hesabından yaptı.

DAMLA ERSUBAŞI KİMDİR?

Damla Ersubaşı, 1993 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 6 yaşındayken bir döneme damga vuran Yılan Hikayesi dizisinde rol aldı. Asıl çıkışını ise 2003 yılında yayınlanan Sihirli Annem dizisiyle yakaladı.

Bu dizide Cem karakterinin sevgilisi Tuğçe'yi canlandırdı ve daha küçük yaştaki performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünü okudu. “Her Halimle Sev Beni” dizisinde Zeynep, 2014’te Sabit Kanca 2 filminde Zeliş karakterlerini canlandırdı.

Damla Ersubaşı bir dönem “Ben Bilmem Eşim Bilir” adlı yarışma programında da asistanlık yaptı.

DAMLA ERSUBAŞI BOŞANIYOR MU?

Damla Ersubaşı, ayrılık haberini Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Çift yaptıkları ortak açıklamada “Boşanmak için mahkemeye başvurduk, anne baba olarak medeni bir şekilde görüşmeye devam edeceğiz” dedi.

Damla Ersubaşı'nın Instagram hesabından yaptığı açıklama ise şu şekilde;

<p>EDİTÖR: Eda Cabul</p>

Hangi filmler vizyona giriyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dünyaya yön veren siyasi liderler kaç saat uyuyor

Elazığ'da ''Kızılay afet timleri'' oluşturuldu