• $8,1152
  • €9,8113
  • 463.859
  • 1365.27
20 Aralık 2020 Pazar 13:07 | Son Güncelleme:

Damla Colbay nereli, sevgilisi kim? Damla Colbay kimdir, kaç yaşında?

Damla Colbay nereli, sevgilisi kim" Damla Colbay kimdir, kaç yaşında"

Damla Colbay bugün Kanal D'nin sevilen yemek programı Arda ile Omuz Omuza'da ekrana geliyor. Perşembe günleri Kanal D'de yayınlanan başarılı dizi Hekimoğlu'nun oyuncu kadrosunda yer alıyor. Kara Para Aşk dizisinde canlandırdığı Demet karakteri ile ünlü olan Damla Colbay nereli, sevgilisi kim? Damla Colbay kimdir, kaç yaşında?

Damla Colbay Kanal D'nin beğenilerek takip edilen ve Türkiye'nin tanınan aşçıları arasında yer alan Arda Türkmen’in sunduğu Arda ile Omuz Omuza'ya konuk oluyor. Hekimoğlu dizisinde canlandırdığı Zeynep Can karakteri ile milyonların kalbine dokunuyor. Staj için geldiği İstanbul'da oyunculuğa başlayan Damla Colbay ilk dizisine Kara Para Aşk ile başladı. Damla Colbay kimdir, kaç yaşında?

Paşa Böreği nasıl yapılır? Arda ile Omuz Omuza paşa böreği tarifi, malzemeleri!

DAMLA COLBAY KİMDİR?

Damlar Colbay, 14 Ocak 1993 yılından İzmir'de doğdu. Üniversite stajı için geldiği İstanbul'da oyunculuğa başladı ve Kara Para Aşk dizisinde oynadığı "Demet" karakteriyle tanındı. 2015 yılında Hayat Mucizelere Gebe isimli dizinin kadrosuna başrol olarak girdi ve "İnci" karakterini oynadı.

2016-2017 yılları arasında İçerde dizisinde "Eylem" karakterini canlandırdı. 2019 yılında Zengin ve Yoksul dizisinde kısa bir süre oynadıktan sonra aynı yılın Aralık ayında başlayan Hekimoğlu dizisinde Zeynep Can karakterini canlandırmaktadır.

Sailor Moon çizgi romanı ve yönetmen Pedro Almodóvar hayranı olan oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesinde oyunculuk öğrenimine devam etmektedir.

<p>Aynı insanlara denk gelenler; Neden hep aynı şekilde ilişkilerim son buluyor?  Neden hep aynı sor

Neden sürekli aynı tip insanları kendime çekiyorum?

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor