• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
05 Nisan 2021 Pazartesi 12:04 | Son Güncelleme:

Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil'den sürpriz proje! 'Askerin Öyküsü' ile sevenleriyle buluşacak

Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil'den sürpriz proje! 'Askerin Öyküsü' ile sevenleriyle buluşacak
AA

Show TV'nin reyting rekorları kıran Çukur dizisinde Vartolu karakteri ile izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil'den hayranlarını heyecanlandıracak bir haber geldi. Başarılı oyunculuk performansı ile beğeni toplayan Köstendil, bestesini Igor Stravinski'nin yaptığı "Askerin Öyküsü" adlı oyunda, anlatıcı olarak sahne alacak.

Birçok başarılı projede rol almış almış olan şimdilerde final yapmaya hazırlanan Çukur dizisinde Vartolu karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil'den sürpriz bir proje müjdesi geldi.

Erkan Kolçak Köstendil, bestesini Igor Stravinski'nin yaptığı "Askerin Öyküsü" adlı oyunda, anlatıcı olarak sahne alacak.

1. Dünya Savaşı sonrası İsviçreli yazar Ferdinand Ramuz tarafından yazılan eser, "20. yüzyıl müziğinin en etkili ve önemli bestecilerinden biri" olarak kabul edilen Stravinski'nin vefatının 50. yılında, Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu'nun YouTube hesabında, 9-10 Nisan'da 20.00'de sanatseverlerle buluşacak.

Şef Orçun Orçunsel'in yönetimindeki etkinlikte, ressam Arbil Çelen Yuca eşzamanlı olarak hikayeyi tuvale aktaracak, Begümhan Canbulatoğlu ise dans performansı sergileyecek.

Bir Rus halk masalına dayanan eserde, Oleksandr Samoylenko, Deniz Yurdakul, Evrim Güvemli, Berke Hitay, Timuçin Abacı, Tolga Akkaya ve Kerem Öktem'den oluşan Avrasya Oda Orkestrası da sahnede olacak.

<p><strong>ABD, 2 SAVAŞ GEMİSİNİN KARADENİZ'E ÇIKIŞI İÇİN TÜRKİYE'YE DİPLOMATİK BİLDİRİMDE BULUNDU</

Rusya-Ukrayna krizi nereye gidiyor?

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü

Artvin'de yayla göçleri başladı