• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
07 Ocak 2021 Perşembe 13:33 | Son Güncelleme:

Çukur'un Remzi'si Çağrı Atakan ile Eda Taşpınar ayrılığının sebebi ortaya çıktı! İlk ağızdan açıklama geldi

Çukur'un Remzi'si Çağrı Atakan ile Eda Taşpınar ayrılığının sebebi ortaya çıktı! İlk ağızdan açıklama geldi

Sosyetik güzel Eda Taşpınar ve Çukur'un Remzi'si Çağrı Atakan ilişkilerini noktalama kararı almıştı. Çağrı Atakan Survivor 2021 kadrosuna dahil olurken Eda Taşpınar ayrılığın ardından ilk kez konuştu. Taşpınar, biten ilişkisi hakkında 'Bazı fikirsel ayrılıklar yaşadık. Arkadaş olarak kalmaya karar verdik' ifadelerini kullandı.

Çukur'un Remzi'si Çağrı Atakan ve sosyal medyada verdiği pozlarla olay yaratan sosyetik güzel Eda Taşpınar yaz aylarında başladıkları ilişkisini geçtiğimiz günlerde noktalamıştı. İğneada'daki longoz ormanlarında yaklaşık 15 gün kamp yapan Eda Taşpınar İstanbul'a dönmesinin ardından geçtiğimiz gün Kuruçeşme’de objektiflere takıldı. Kamp hakkında konuşan Taşpınar, 'Unutulmaz bir macera yaşadım. Her şey harikaydı. Ruhuma ilaç gibi geldi' dedi.

Çağrı Atakan ile biten ilişkisi hakkında açıklamalarda bulunan Taşpınar, şu ifadeleri kullandı: 'Aslında ilişkimiz daha önce bitmişti. Bazı fikirsel ayrılıklar yaşadık. Arkadaş olarak kalmaya karar verdik'

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2021 kadrosunda yer alacağını duyuran Çağrı Atakan, Eda Taşpınar'la ayrılığının ardından 'Evet bizi bir süredir birlikte görmüyorsunuz. Maalesef Eda Taşpınar ile ayrıldık. Fikir anlaşmazlığı yüzünden birlikte karar alarak ilişkimize nokta koyduk. Böyle olması gerekiyordu. Dostça ayrıldık, hayırlısı olsun' ifadelerini kullanmıştı.

<div><br></div><p><br></p>

Meteoroloji Hava Tahmin Uzmanı açıkladı... İstanbul'a kar yağacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İğneada'da 250 tekne hamsi peşinde! Kasalar dolusu hamsiyle dönüyorlar

Malatya'da depremin izleri devletin yardım eliyle siliniyor