• $8,3465
  • €9,6728
  • 504.287
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
12 Ekim 2020 Pazartesi 16:22 | Son Güncelleme:

Çukur'un Muhittin abisi Nebil Sayın, Yeni Hayat dizisinde Kunduzi karakteri ile ekranda

Çukur'un Muhittin abisi Nebil Sayın, Yeni Hayat dizisinde Kunduzi karakteri ile ekranda

Kanal D'nin yeni dizisi Yeni Hayat reytinglerinin düşük olması sebebiyle geçtiğimiz hafta final yapacağı haberiyle gündemdeydi. Ancak kanalın bir şans daha tanıdığı dizi, 6. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Hikayesiyle ve oyuncularıyla dikkat çeken yapımda bir karakter var ki adeta bir dizi hikayesi gibi. Çukur'un Muhittin abisi Nebil Sayın, Yeni Hayat dizisinde Kunduzi karakteri ile beğeni topladı.

Çukur’un Muhittin abisi Nebil Sayın, Yeni Hayat dizisinde Kunduzi karakteri ile izleyicisiyle buluşuyor. Çukur’un abisiydi ve ölümü herkesi üzmüştü. Karakteriyle adeta fenomen bir isim haline gelen Nebil Sayın, Yeni Hayat dizisinde ise Kunduzi isimli bir karaktere hayat veriyor. Bu kez kötü adam rolüyle seyircinin karşısında.

Usta oyuncu, başarılı performansıyla yine hayat verdiği karakterle müthiş bir oyunculuk ortaya koyuyor. Milliyet Cadde Yazarı Sina Koloğlu, Kunduzi karakteri ile ilgili olarak yazdığı yazıda şu ifadelere yer verdi;

“‘Çukur’ un Muhittin abisiydi. Böyle dizilerin karakterleri üzerine yapışır. Yeni bir yolda ilerlemek zorlaşabilir. Nebil Sayın, bir ‘Kunduzi’ karakteri yarattı mesela. Sahneleri kendi başına dizi içinde dizi olabilecek hikayede… Eğitimli olmak ne kadar önemli. Ses tonu bir kere etkiliyor. Şiveler arasında dolaşmak üzerine ne kadar rahat. Projenin kendine has karakteri olmayı başardı. Daha çok sahneyi hak ediyor.”

<p>İzmir'in Seferihisar açıklarındaki depremden en fazla etkilenen Bayraklı ilçesinde 9 binada arama

Doğanlar Apartmanı'nda umutlu bekleyiş... 22 saat sonra anne ve 4 çocuğuna ulaşıldı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ege Denizi'nde meydana gelen deprem Sisam Adası'nda hasara yol açtı

Binanın yan yatmaması için 3 vinçle destek verildi