• $7,8495
  • €9,4715
  • 458.079
  • 1325.29
14 Kasım 2020 Cumartesi 11:59 | Son Güncelleme:

Çukur'un Cumali'si Necip Memili'nin kardeşi Yasak Elma kadrosuna katıldı

Çukur'un Cumali'si Necip Memili'nin kardeşi Yasak Elma kadrosuna katıldı

Yasak Elma dizisi kabuk değiştiriyor. Üst üste ayrılık haberleri ile gündeme gelen fenomen diziye yeni bir transfer yapıldı. Çukur'un Cumali'si Necip Memili'nin kardeşi Bahtiyar Memili de Yasak Elma kadrosuna katıldı. Dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut, Barış Kılıç, Gökhan Alkan, Doğaç Yıldız ve Buçe Buse Kahraman diziye veda etmişti.

Yasak Elma dizisinde taşlar yerinden oynuyor. Ayrılık haberleri ve transferleri ile çok konuşulan fenomen dizi Yasak Elma kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Çukur'un Cumali'si Necip Memili'nin kardeşi Bahtiyar Memili Yasak Elma kadrosuna katıldı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın tv100’deki haberine göre Erdal Özyağcılar'ın Hasan Ali adlı kötü bir karakterle dahil olduğu dizide Berk Oktay Hasan Ali'nin oğlu Çağatay'a hayat verecek. Mert Altınışık'ın da Hasan Ali'nin adamını oynayacağı dizide bir de sürpriz yaşandı.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Çukur'da Cumali rolüne hayat veren Necip Memili'nin kardeşi Bahtiyar Memili de Yasak Elma'nın kadrosuna dahil oldu. Artık pazartesi akşamları abisine rakip olan Bahtiyar Memili, Hasan Ali'nin (Erdal Özyağcılar) sağ kolu Sedai rolünü canlandıracak. 

<p>Peki, alınan tedbirler salgının seyrini düşürür mü? Kovid-19  aşılanması nasıl olacak? Hangi aşı

Hangi aşı daha güvenilir?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Azerbaycanlılar, 28 yıl Ermenistan'ın esaretinde kalan Laçın bölgesinin işgalden kurtarılmasını kutluyor

MSB'den Katar Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda görevli komandolara eğitim