• $7,8155
  • €9,3485
  • 446.621
  • 1283.58
16 Kasım 2020 Pazartesi 11:19 | Son Güncelleme:

Çukur'un Azer'i ve Sena'sı yeni dizileri Alev Alev'de çok beğenildi

Çukur'un Azer'i ve Sena'sı yeni dizileri Alev Alev'de çok beğenildi

Show TV'nin yeni dizisi, Ay Yapım imzalı Alev Alev'in merakla beklenen yeni bölümünden sosyal medyaya özel ön izleme sahnesi yayınlandı. Rüya ile Ömer'in Yedikule sokaklarından geçtiği sahnede önlerine çıkan mahalleli çocuklarla Ömer'in yaşadığı konuşma Rüya'nın yüzünü güldürüyor.

Dilan Çiçek Deniz ve Cihangir Ceyhan’ın dizide çok başarılı bir çift oldukları da izleyiciler tarafından sosyal medyada yorumlar alıyor. Daha önce Çukur dizisinde rol alan ikilinin bu başarılı uyumu ve yüksek enerjileri dizinin sevilme nedenlerinden birisi oldu.

Birçok dizi hayranı Dilan Çiçek Deniz ile Cihangir Ceyhan’ın bu başarılı uyumu sonrası yılın dizi çifti olabilecekleri yönünde yorumlar yapmaya başladılar. “Rüya ve Ömer birbirine çok yakıştı” diye yorum bırakan hayranlar, bu kadar iyi uyum sağlayacaklarını düşünmediklerini ve sürpriz olduğunu ifade ettiler.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.


<p>Bursa'da cezaevine oğlunu ziyarete giden Sadık Çayır'ın, husumetlileri tarafından 9 kurşun sıkıla

Cezaevi önünde pusu kurup 9 kurşun sıkmıştı: Arkadaşımın öcünü aldım

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Gizemli monolit ortadan kayboldu

Görüntüler viral oldu: Atmosfere giren göktaşı geceyi adeta gündüze çevirdi