• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
27 Mart 2021 Cumartesi 13:20 | Son Güncelleme:

Çukur'un Aliço'su Rıza Kocaoğlu, Hazal Subaşı ayrılığı hakkında ilk kez açıklama yaptı

Çukur'un Aliço'su Rıza Kocaoğlu, Hazal Subaşı ayrılığı hakkında ilk kez açıklama yaptı

Show TV'de ekrana getirilen Çukur dizisinde bir dönem birlikte rol alan Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı arkadaşlığı aşka dönüşmüştü. Geçtiğimiz yaz tatilini birlikte geçiren ünlü çiftin ayrılık haberleri magazin gündemine bomba gibi düşerken Çukur'un Aliço'su Rıza Kocaoğlu, Hazal Subaşı ile ayrılığı hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Çukur dizisinde birlikte rol almış olan Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı aşk yaşamaya başlamalarının ardından magazin basını tarafından yakın markaja alındı. Mutlu bir birlikteliği olan ünlü çiftten hayranlarını üzen haber geldi.

Magazin Hattı programının özel haberine göre; 24 yaşındaki Hazal Subaşı ile kendisinden 18 yaş büyük olan Rıza Kocaoğlu anlaşmazlık nedeniyle beraberliklerini noktalama kararı aldı.

Rıza Kocaoğlu, konuyla ilgili açıklamada bulundu. Ünlü oyuncu açıklamada şu ifadeleri kullandı:

'Dünyanın ve ülkemizin çok zor süreçlerden geçtiği, acı kayıplar verdiğimiz bu günlerde gündemi meşgul etmek istemesek de paylaşmak durumunda kaldık.

Hazal Subaşı ile 2019 yılından beri devam eden ilişkimizi sonlandırmış bulunmaktayız. Birbirimize karşı saygı duyarak verdiğimiz bu kararımıza siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızdan da aynı yaklaşımı bekliyoruz.

Bu süreçte gösterdiğiniz duyarlılık için teşekkür ederiz'

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü

Artvin'de yayla göçleri başladı