• $7,3867
  • €8,9649
  • 440.14
  • 1541.09
05 Ocak 2021 Salı 09:16 | Son Güncelleme:

Çukur'da yaprak dökümü! Üç önemli isim diziye veda etti

Çukur'da yaprak dökümü! Üç önemli isim diziye veda etti

Show TV'de ekrana getirilen başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Necip Memili'nin rol aldığı Çukur dizisi 110. bölümü ile izleyenlerle buluştu. Çukur'un 110. bölümünde adeta yaprak dökümü yaşanırken Süreyya Erdenet karakterine hayat veren Filiz Taçbaş, Ogeday Erdenet'i canlandıran Baki Davrak ile Nehir'i canlandıran Hazal Subaşı kadrodan ayrıldı. Üç ismin kadrodan ayrılması sosyal medyada büyük ses getirdi.

Çukur, 4 Aralık pazartesi akşamı 110. bölümü ile ekrana getirildi. Aras Bulut İynemli ve Necip Memili gibi başarılı isimlerin rol aldığı Çukur dizisinde üç önemli isim diziye veda ederek yaprak dökümü yaşattı.

Çukur 110. son bölümde Olga'yı öldüren Seren bu defa da babasının katili olarak suçladığı Süreyya'yı vurdu. Ogeday ve Kulkan'ın annesi Süreyya rolünü canlandıran Filiz Taçbaş diziye veda etti.

Ogeday'ı kaçıran Koçovalılar, Kulkan'ı tuzağa düşürür ve kurtulmak için kendine uzatılan iple yukarı çıkar. Ancak çıktığında abisi Ogeday'ı ağaçta asılmış halde görür. Bu şekilde Ogeday Erdenet karakteri ile izleyici karşısına çıkan Baki Davrak da Çukur'a veda etti.

Yamaç'a bir mektup bırakarak kaçan Nehir, İstanbul'u terk etti. Nehir rolündeki Hazal Subaşı da diziden ayrıldı. Nehir'in veda sahnesi ise geceye damda vuran anlardan oldu.

Hazal Subaşı, sosyal medya hesabından set ekibiyle çekildiği bir kareyi 'Hoşça kalın. Her şey için çok teşekkürler. İyi ki Çukur' notuyla paylaşarak vedasını duyurdu.

<p>HDP’nin Esenyurt ilçe binasına düzenlenen operasyon  kapsamında terör örgütü elebaşı Abdull

HDP siyasette sona mı yaklaştı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Herkes memleketinde yaşasaydı illerin nüfusu kaç olurdu?

Kırıkkale'de polis merkezi önünde silahlı kavga: 1 yaralı