HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,7331
  • 6,5886
  • 226.911
  • 93.468
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Çukur dizisinde güç savaşı sürüyor

Çukur dizisinin 26. bölümünde, Vartolu, Nazım ve Emrah arasında beklenen ittifak kuruldu. Vartolu’nun önündeki iki seçenek onu zor durumda bıraktı.

x

Çukur dizisinin 26. bölümünde, Vartolu, Nazım ve Emrah arasında beklenen ittifak kuruldu. Vartolu’nun önündeki iki seçenek onu zor durumda bıraktı. Çukur’un bazı erkeklerinin Vartolu’nun yanında yer almasıyla güç savaşlarında denge değişti. Yamaç’ın hayatının derinden etkileneceği dönemece de girildi. 

ÇUKUR 27. BÖLÜM İLK SAHNE

Vartolu, Nazım ve Emrah arasında kurulan ittifak yeni bir mücadelenin başlangıcı olur. İdris Koçovalı, Vartolu’nun önünde sadece iki seçenek bırakmıştır; Vartolu ya Salih Koçovalı olup Saadet’le evlenebilecektir ya da Vartolu olarak karşısına tüm Çukur’u alacaktır. Ancak İdris, beklenmedik bir sürprizle karşılaşacaktır. Çukur’un bazı erkekleri Vartolu’nun yanında yer almaktadır. Yamaç, bu güç birlikteliğinin neler getireceği konusunda endişelenirken; Sena da harekete geçer ve beklenmedik birinin kapısını çalar. Tüm dengelerin tamamen değiştiği Çukur’da yaşanacak büyük bir tehlike ise başta Yamaç olmak üzere pek çok kişinin hayatını derinden etkileyecektir. 

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Adana´da bilgisayar mühendisliği öğrencisi gittiği atış poligonunda bir süre ateş ettikten sonra baş

Üniversite öğrencisi atış poligonunda intihar etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Kayınpeder dehşet saçtı

ABD'den tehlikeli provokasyon

En Çok Okunanlar