HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,6861
  • 6,5797
  • 223.69
  • 98.466
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Çukur otizmin farkında!

Ekranların sevilen dizisi Çukur, çok konuşulan bir sezon finaline imza attı. Tüm oyuncuların katılarak şarkıların söylendiği gecenin gelirleri Tohum Otizm Vakfı’na bağışlandı.

x

Recep ASLAN

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Dilan Çiçek Deniz’in rol aldığı ‘Çukur’ dizisinin sezon finalinin gala gecesi Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı. “Çukur otizmin farkında” sloganıyla düzenlenen gecede tüm oyuncular hazır bulundu. Geceden elde edilen gelir Tohum Otizm Vakfı’na bağışlandı. Toygar Işıklı ve Orkestrası ‘Çukur Müzikleri’ni gecede çaldı. İynemli, Gazapizm adlı grupla ‘Bu Hayatın Heyecanı Yok’ adlı rap şarkısında düet yaparken dizinin oyuncusu Kubilay Aka “Gamzendeki Çukur’’ adlı şarkıyı seslendirdi. Kameraların karşısına geçen Erkan Kolçak Köstendil, “Seyircilerin ilgisine ve sevgisine mazhar olduğumuz için mutluyuz” cümleleriyle duygularını dile getirdi. 
 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Bursa´nın Mudanya ilçesinde çekicinin üzerine konmak istenen otomobil 2 metreden yere düştü. O anlar

Çekicinin Bursa´nın Mudanya ilçesinde çekicinin üzerine konmak istenen otomobil 2 metreden yere düştü. O anlar bir vatandaş tarafından saniye saniye kaydedildi. halatı koptu, düşen otomobil hasar gördü

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Alper Potuk inşaat işine girdi ve fena battı

Suud basını: 15 kişilik tim gözaltına alındı

En Çok Okunanlar