• $7,9844
  • €9,4593
  • 487.104
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Eylül 2020 Salı 07:37 | Son Güncelleme:

Çukur 96. son bölüm özeti ve izleme linki! Çukur 97. bölüm fragmanı yayınlandı!

Çukur 96. son bölüm özeti ve izleme linki! Çukur 97. bölüm fragmanı yayınlandı!

Çukur 96. bölümü ile dün akşam Show TV ekranlarında oldu. Her hafta pazartesi akşamları seyirci ile buluşan sevilen dizinin, yeni sezonda da heyecan ve adrenalin dolu sahneleri eksik olmuyor. Çukur 96. bölümde Sultan, Azer'in ellerinde İdris Koçovalı'nın kanının olduğunu söyledi. Çukur 97. bölüm fragmanı tüm bu olayların gidişatı hakkında ipucu veriyor.

Yeni sezonu ile ekranlara dönen Çukur dün akşam 96. bölümü ile yayınlandı. Çukur 96. bölümde Karaca'nın vereceği karar merakla beklendi. Pazartesi akşamları Show TV'de yayınlanan Çukur 97. bölüm fragmanı 4. sezon 4. bölüm hakkında seyirciyi heyecanlandırıyor.

ÇUKUR 97. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çukur 97. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki bağlantıdan fragmanı seyredebilirsiniz.


ÇUKUR 96. BÖLÜM ÖZETİ

Çukur 96. bölümde Karaca ve Azer'in düğünü oluyor. Sultan, Azer'in ellerinde İdris Koçovalı'nın kanının olduğunu söyleyerek Karaca'yı şok ediyor. Duyduğu bu acı gerçek karşısında Karaca'nın vereceği karar ise merakla bekleniyor.

Çukur 96. bölümü bu akşam saat 20.00'da Show TV'de olacak. Bölümü canlı izlemek için haberimizin içerisinde yer alan linkten Show TV canlı yayına ulaşabilirsiniz.

ÇUKUR 96. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Çukur sokakları Yamaç'ın vurulma haberiyle çalkalanırken Koçovalılar'ı bekleyen tek kötü haber bu olmadı. Bütün aile önce Cumali'nin Yamaç'ı vurduğunu öğrendiğinde sonra da Cumali'nin söylediği gerçeklerle bir kez daha sarsıdı. Yamaç'ın vurulmasını bir fırsat olarak değerlendiren Cengiz Erdenet, Arık'la işlerine devam etti ancak bu kez yollarına hiç beklenmedik gizemli biri tarafından taş konuldu. 

Yamaç sürpriz bir isim tarafından kaçırılıp iyileştirilirken Cumali Çukur'da yeni bir devir açtığını ilan etti. Koçovalılar yeni haberlere alışmaya çalışırken Karaca kendi kaderini çizmeyi seçti ve Azer'le birlikte hayatlarını değiştirecek bir karar aldılar. Yamaç mahallesinin artık onun mahallesi, evinin artık onun evi olmadığını fak ettiğinde vereceği karar merak konusu oldu.

<p></p><p><span >Azerbaycan ordusu, topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyonlarda Ermenistan

Azerbaycan işgalci Ermeni hedeflerini imha ediyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi