• $8,3591
  • €9,9428
  • 485.802
  • 1401.04
3 Şubat 2020 Pazartesi 18:19 | Son Güncelleme:

Çukur 85. bölümde yaşananlar...

Çukur 85. bölümde yaşananlar...

Çukur 85. bölümde Selim ve Cumali, Çağatay’dan gelen paketle birlikte dehşete düşüyor. İkili, Yamaç’la ilgili iyi bir haber beklerken Çağatay’a karşı kendi yöntemleriyle meydan okumaya devam ediyor.

Show Tv’de yayınlanan dizinin son bölümünde Selim ve Cumali Yamaç’tan gelecek haberi beklerken Çağatay’ın onlara gönderdiği paket ikiliyi şoke ediyor. Vartolu ve Mahsun’un hamlesi ise Çukur’daki dengeleri değiştiriyor.

ÇUKUR 85. BÖLÜM ÖZETİ

Vartolu ve Mahsun’un nasıl bir hamlede bulunacağı akıllarda soru işareti yaratırken, yaşanan gelişmeler Çukur’da yepyeni bir oyunun başlamasına sebep olacak.

Selim ve Cumali, Çağatay’dan gelen paketle birlikte dehşete düşecek. İkili, Yamaç’la ilgili iyi bir haber beklerken Çağatay’a karşı kendi yöntemleriyle meydan okumaya devam edecekler. Çağatay’ın yaptığı karşı hamle ise sadece Koçovalıları değil bütün Çukur’u zor durumda bırakacak. Damla, geçmişten gelen hesaplarla yüzleşmek zorunda kalacak.

Geçmişle hesaplaşması gereken başka bir isim de Akın olacak. Çukur’dan gelen haberle harekete geçmeye karar veren Karaca, karşısında Azer’i bulacak. Vartolu ve Mahsun’un nasıl bir hamlede bulunacağı akıllarda soru işareti yaratırken, yaşanan gelişmeler Çukur’da yepyeni bir oyunun başlamasına sebep olacak.

 

 

<p>HDP'nin kapatılma davasına ilişkin konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, 'Anayasa mahkemesi HDP'yi k

MHP Lideri Bahçeli: HDP kapatılsın

Komana Antik Kenti'nde kazı çalışmaları başladı

Trabzonspor, bugün 54. yaşını kutluyor.

''Doğuzağaç'' adıyla Uluslararası Meteorit Veri Bülteni'ne işlendi