• $ 6,2443
  • € 6,8927
  • 328.682
  • 105971
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Çukur 85. bölümde yaşananlar...

Çukur 85. bölümde Selim ve Cumali, Çağatay’dan gelen paketle birlikte dehşete düşüyor. İkili, Yamaç’la ilgili iyi bir haber beklerken Çağatay’a karşı kendi yöntemleriyle meydan okumaya devam ediyor.

Show Tv’de yayınlanan dizinin son bölümünde Selim ve Cumali Yamaç’tan gelecek haberi beklerken Çağatay’ın onlara gönderdiği paket ikiliyi şoke ediyor. Vartolu ve Mahsun’un hamlesi ise Çukur’daki dengeleri değiştiriyor.

ÇUKUR 85. BÖLÜM ÖZETİ

Vartolu ve Mahsun’un nasıl bir hamlede bulunacağı akıllarda soru işareti yaratırken, yaşanan gelişmeler Çukur’da yepyeni bir oyunun başlamasına sebep olacak.

Selim ve Cumali, Çağatay’dan gelen paketle birlikte dehşete düşecek. İkili, Yamaç’la ilgili iyi bir haber beklerken Çağatay’a karşı kendi yöntemleriyle meydan okumaya devam edecekler. Çağatay’ın yaptığı karşı hamle ise sadece Koçovalıları değil bütün Çukur’u zor durumda bırakacak. Damla, geçmişten gelen hesaplarla yüzleşmek zorunda kalacak.

Geçmişle hesaplaşması gereken başka bir isim de Akın olacak. Çukur’dan gelen haberle harekete geçmeye karar veren Karaca, karşısında Azer’i bulacak. Vartolu ve Mahsun’un nasıl bir hamlede bulunacağı akıllarda soru işareti yaratırken, yaşanan gelişmeler Çukur’da yepyeni bir oyunun başlamasına sebep olacak.

 

 


<p>Çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırılan ailelerin farklı kentlerden Di

Aileler direniyor, PKK'da çözülmeler devam ediyor...HDP önündeki iki aile daha evladına kavuştu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ünlüler 'İdlib' için tek yürek oldu! Dualarımız Mehmetçiklerimizle...

Sınır kapılarına akın ettiler! İşte ilk kareler...