• $ 6,0552
  • € 6,5662
  • 307.841
  • 120151
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Çukur 84. bölümde yaşananlar...

Çukur 84. bölümünde Yamaç, hız kesmeden hamlelerine devam ederken yaşadığı bir kayıp onu derinden sarsıyor. Çağatay’ın yaptığu acımasız planı karşısında Yamaç, ölümle burun buruna geliyor.

Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur yine aksiyon dolu bir bölümle izleyenleri ekran başına kilitledi. Dizinin 84. son bölümünde Mahsun ve Yücel’i de yanına alan Çağatay, Yamaç’ın son hamlesinin üstüne başka bir Koçovalı’yla görüşüyor. Selim’i kendi tarafına çekmeye çalışan Çağatay’a Selim’in vereceği cevap ise herkesi şaşırtıyor. 

ÇUKUR 84. BÖLÜM ÖZETİ

Bir yandan Yamaç’ın saldırılarını durdurmaya çalışan Selim, diğer yandan aileyi ve mahalleyi korumaya çalışacak.

Mahsun ve Yücel’i de yanına alan Çağatay, Yamaç’ın son hamlesinin üstüne bu kez başka bir Koçovalı’yla görüşecek. Selim’i kendi tarafına çekmeye çalışan Çağatay’a Selim’in vereceği cevap merak konusu olacak. Bir yandan Yamaç’ın saldırılarını durdurmaya çalışan Selim, diğer yandan aileyi ve mahalleyi korumaya çalışacak. Bunun için yardım isteyeceği kişi herkesi şaşırtacak.

Yamaç, hız kesmeden hamlelerine devam ederken yaşanacak bir kayıp onu derinden sarsacak. Selim, Yamaç’ın sakladığı şeyi öğrenmek için onunla yüzleşecek, iki kardeş arasında yaşanan duygu yüklü hesaplaşma ekran başındakileri derinden etkileyecek. Büyük sırrı bilen Vartolu ise Yamaç’ın karşısına çıkmak için hazırlanacak.
Çağatay’ın yapacağı acımasız planı karşısında Yamaç, ölümle burun buruna gelecek.

 

 


TSK´nın ÇNRA atışlarıyla Esed rejimi güçlerine karşılık verdi

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Mikrobu ilk tanımlayan kişi! Şaşırtıcı bilgiler...

Çok kutuplu Soğuk Savaş ve devletçi neoliberalizm