• $ 5,8095
  • € 6,6031
  • 262.952
  • 95.421
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Çukur son bölümde Aliço öldü mü?

Çukur 67. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İşte son bölümde yaşananlar...

Çukur'un (2. Sezon 33. Bölüm) 66. Bölümünde; Yamaç, eline üçüncü bir siyah zarfın geçmesiyle deliye dönüyor. Çukur’dakiler dört bir yanda Aliço’yu bulmak için seferber oluyor. Emin adımlarla planını harekete geçiren Yücel, Timsah ile ittifak kuruyor.

 Bu sırada Celasun’un geçmişte yaptığı bir hata, Meke’yle ikisini Azer’le yüzleştiriyor. İkilinin büyük bir tehlike yaşayacağı bölümde, seyircilerin ilk sezondan bu yana büyük merakla bekledikleri Akın Koçovalı da hapishaneden tahliye olmak için gün sayıyor.

 Cumali, babasının kaybıyla yıkılan Damla’nın yanında olabilmek için elinden geleni yaparken Damla, iki tercih arasında kalıyor. Sena ve Akşın’ın kayıplarının ardından yeni bir kaybın yaşanması Çukur’da hiçbir şeyi eskisi gibi yapmayacak ve tüm dengeleri alt üst ediyor.

Azer, “Karınla, yeğenin ölmüş. Söylesene Yamaç kaç para onların acısını kapatır!” sözleriyle Yamaç’ın bam teline basıyor. İkilinin kavgaya tutuştuğu sahneler gerilimi yükseltirken, kalabalık bir grubun kovaladığı Celasun ve Meke heyecanı arttırıyor. Azer, “Kardeşin Salih’i senden alacağım!” sözleriyle yeni bir fırtınanın fitilini ateşliyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Kars’ın Sarıkamış ilçesinde bir inşaatın yemek çadırına dadanan boz ayı, inşaat bekçisini çileden

Sarıkamış´ta Bir Ayı İnşaat Bekçisini Çıldırttı!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Otomotivin yolculuğu bu müzede: Anadolu Arabaları Müzesi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları