• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
23 Ekim 2020 Cuma 13:00 | Son Güncelleme:

Çukur 99. son bölüm özeti ve izleme linki!

Çukur 99. son bölüm özeti ve izleme linki!

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan ve Necip Memili'nin paylaştığı Çukur yine heyecan dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin önceki bölümünde Arık Böke Erdenet'in öldürülmesi büyük olay yaratmıştı.

Çukur 19 Ekim Pazartesi günü yayınlanan 99. bölümüyle nefes kesti! Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan ve Necip Memili'nin paylaştığı dizinin geçtiğimiz haftaki bölümünde Arık Böke Erdenet öldürülmesi ortalığı karıştırdı. İşte Çukur 98. bölüm özeti ve 99. bölüm fragmanı ile ilgili detaylar...  

ÇUKUR 99. BÖLÜM ÖZETİ

Arık’ın ölüm haberi Erdenet ailesinde şok etkisi yaratırken Cengiz Yamaç’tan bunun sorumlularını isteyecek. Yamaç, Çukur’u korumak için harekete geçtiğinde karşısında yine Çukur’u bulacak. Yamaç Cumali’yi aklamak için Arık’ın kaçırılması olayının peşine düştüğünde Nedim’in çalıştığı gizemli adama bir adım daha yaklaşacak. Vartolu bir yandan Yamaç’a yardımcı olurken bir yandan da ailenin Yamaç’ı daha fazla suçlamaması için uğraşmaya devam edecek. Yamaç’ın Nedim’in gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için girdiği macera nefesleri kesecek.

ÇUKUR 99. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

<p>'TERÖR ÖRGÜTÜ ÜZERİNDEN 'SÖMÜRGE ENTELEKTÜELLİĞİ' YAPMAK İKİ YÜZLÜLÜKTÜR'</p><p></p><p><sp

'Terör örgütü üzerinden 'sömürge entelektüelliği' yapmak iki yüzlülüktür'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

AVM'lerde HES Kod'lu yeni dönem başladı

WhatsApp yanlış mesaj gönderme tarih oluyor! İşte yeni özellik