• $8,152
  • €9,7095
  • 453.993
  • 1375.91
01 Nisan 2021 Perşembe 14:37 | Son Güncelleme:

Coşkun Sabah'tan kızı Roza hakkında yeni çıkış! 'Kordon'da şort giyebilir, ama Mardin'de giydirmem'

Coşkun Sabah'tan kızı Roza hakkında yeni çıkış! 'Kordon'da şort giyebilir, ama Mardin'de giydirmem'

Son dönemde yaptığı açıklamalar ile magazin gündeminden düşmeyen Coşkun Sabah, yine adından söz ettirdi. Armağan Çağlayan'ın YouTube programına konuk olan Sabah, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 'Tutucu bir baba mısınız?' sorusuna yanıt veren Coşkun Sabah, 'Batı'ya göre modern babayım. Kordon'da gezerken mini şortla dolaştırırım. Ama o mini şortu Mardin'de, Urfa'da giydirmem' ifadelerini kullandı.

Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında yayınlanan programına konuk olan Coşkun Sabah, yine çok konuşulacak açıklamaların altına imzasını attı.

BÜLENT ERSOY KISKANDI İDDİASI

Bülent Ersoy'un kendisini kıskandığı iddiasında bulunan Sabah, 'Gar Gazinosu'nda çıkıyordu, 'özel saz' olarak bazen beni de götürüyordu. Saz ekibinde koltuk, kıdeme göre sıralanır. Bir gün geldim, koltuğum başka yerde duruyor. Aldım udumu çıktım.

Bu işte bir kumpas var çünkü. 'Ben artık ud çalmayacağım, kendi şarkılarımı okuyup meşhur olacağım' dedim. Muzaffer Özpınar bana haber uçurdu 'Bu olay Bülent Ersoy'un ricasıydı' diye' dedi.

'MARDİN'DE ŞORT GİYEMEZ'

Armağan Çağlayan'ın 'Tutucu bir baba mısınız?' sorusuna yanıt veren Coşkun Sabah şu ifadeleri kullandı:

'Batı'ya göre modern babayım. Kordon'da gezerken mini şortla dolaştırırım. Ama o mini şortu Mardin'de, Urfa'da giydirmem. Şimdi ben tutucu baba mı oldum? Bulunduğumuz yere bakmak lazım'

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde kızı Roza hakkında açıklamalarda bulunan Sabah, 'Ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım. Kızımın bikinili fotoğraf paylaşmasına müsaade etmem' sözleriyle gündem olmuştu.

<p><strong>ALTIN POWELL SONRASI DÜŞTÜ</strong><br></p><p>Altın, Fed Başkanı Powell'ın ABD büyümesi v

Haftanın Ekonomi Başlıkları... Powell Konuştu, Altın düştü

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü