• $9,7746
  • €11,3647
  • 562.445
  • 1479.93
29 Aralık 2016 Perşembe 16:27 | Son Güncelleme:

Coşkun Sabah’ın boşanma davasında hakim davadan çekildi

Coşkun Sabah’ın boşanma davasında hakim davadan çekildi

Coşkun Sabah ve eşinin çekişmeli olarak devam eden boşanma davasında mahkeme hakimi ile Coşkun Sabah’ın avukatı üniversite sıralarından arkadaşı çıkınca hakim davadan çekildi. Ceyda Sabah duruşma sonrasında yaptığı açıklamada boşanmanın anlaşmalı olarak devam edebileceğini söyledi.

1995'te Türkiye ikinci güzeli seçilen Ceyda Sabah sanatçı eşi Coşkun Sabah’a ait ihanet mesajlarını yakalayınca boşanma davası açmıştı. Ceyda Sabah 19 yıllık eşine, 1 milyon TL maddi, 1 milyon TL manevi olmak üzere açtığı 2 milyon TL'lik tazminat istemli boşanma davası açmıştı. 

HAKİM DAVADAN ÇEKİLDİ
Bugün görülen duruşmaya çift avukatlarıyla birlikte katıldı. Ancak duruşmanın başlamasıyla ilginç bir tesadüf yaşandı. Davaya bakan Aile Mahkemesi'ne yeni atanan hakim, Coşkun Sabah'ın avukatı Burhan Ateş'in Hukuk Fakültesi'nden sınıf arkadaşı çıktı. Bu tesadüf üzerine hakim davadan çekildi. 

ANLAŞMALI OLARAK BOŞANABİLİRİZ 
Avukat Burhan Ateş ise Coşkun Sabah'ın kendisine haber vermeden başka bir avukat ile anlaştığını belirterek ünlü sanatçının avukatlığından ayrıldığını belirtti. Gizli görülen duruşmanın çıkışında Ceyda Sabah, "Anlaşmalı olarak boşanma durumu olabilir. Karşı taraf ilk adımı attı. Önümüzdeki günlerde anlaşamazsak, o zaman konuşacağım" dedi. 
Eşinden ayrılmaya niyeti olmadığını belirten Coşkun Sabah ise 'Gizlilik kararı var. Konuşmayacağım" dedi. Hürriyet

<p class='MsoNormal'>Fatih'te arıza yapan İETT otobüsü, vatandaşlar tarafından  yaklaşık 300 metre i

İETT otobüsü arızalanınca 300 metre itildi

Galatasaray'ın Nef Stadı'ndaki taraftara açık antrenmanından fotoğraflar

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı