• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
17 Şubat 2021 Çarşamba 14:43 | Son Güncelleme:

Coşkun Sabah sektör değiştirdi! İşte yeni mesleği

Coşkun Sabah sektör değiştirdi! İşte yeni mesleği

Yaptığı açıklamalar ile son dönemde gündeme gelerek adından söz ettiren Coşkun Sabah, arkadaşları ile yeni bir işe adım attı. Coşkun Sabah, katıldığı yayında yumurta çiftliği kurduğunu açıkladı.

Son dönemde yaptığı açıklamalarla tartışma yaratan Coşkun Sabah, Ali Eyüboğlu ile Seher Kılıç'ın sunduğu 'Magazin Noteri' programına konuk oldu. İş hayatıyla ilgili yeni atılımlarda bulunduğunu açıklayan Sabah, şunları söyledi:

'Müziği bırakmıyorum, sadece iyi bir gelir getireceğini düşünerek bu işi yan bir iş olarak konuyu iyi bilen yakın bir arkadaşımla hayata geçirdik.

Müzik sektörü her kriz ortamında. En büyük darbeyi alan sektör haline geldi. Deprem olur, acı yaşarız, afet olur müzik susar. Doğal bir şey elbette, yapılacak bir şey yok. Bu nedenle ben de iyi bir gelir kaynağı olacağını düşünerek arkadaşım Özkan Bey'in önerisiyle bu işe adım attım.

Günde 15 bin yumurta üretimi yapacak olan boş bir tesisi kiraladık ve yakında işler hale getiriyoruz. Yarka cinsi 15 bin tavuk birkaç gün içinde Eskişehir'deki çiftliğimize geliyor. Tavuklar riskli hayvanlar, sigortaladık'

<div><br></div><p><br></p>

28 Şubat'tan akılda kalanlar

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek

Çakmakla piknik tüpünü kontrol etti! Evim tamamen yandı