• $ 6,1488
  • € 6,6939
  • 324.991
  • 114365
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Fatma Tezcan kimdir? Çok Güzel Hareketler Bunlar kadrosunda!

Şu an herkes tarafından tanınan başarılı figürlerin mektep olarak gördüğü Çok Güzel Hareketler Bunlar programı yayınlandığı yıldan (2008) beri yetiştirdiği oyuncularla biliniyor. Başarılı skeçler ve iyi kadrolarla bugünlere gelen Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’yi yine Yılmaz Erdoğan sunacak. Peki oyuncu kadrosunda bu sene kimler var? Kadroda bulunan isimlerden Fatma Tezcan kimdir? Hakkında bir bilgi var mıdır? İşte detaylar…

Sunuculuğunu Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı Çok Güzel Hareketler Bunlar yeniden izleyicisi ile buluşuyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ile Kanal D ekranlarında olacak programda yer alacak oyuncu kadrosu da merak ediliyordu. Kimlerin Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de yer alacağı belli oldu. O isimler içerisinde Fatma Tezcan’da var? Peki Fatma Tezcan kimdir? Haberin devamında sizlerle…

FATMA TEZCAN KİMDİR?

 

Fatma Tezcan, 1998 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Çok Güzel Hareketler 2 kadrosunda yer alan isim, kendisini şu şekilde ifade ediyor;

"İlkokul, ortaokul ve lisede derslerim hiçbir zaman çok kötü olmadı. Ama hiçbir zaman derslerle ilgili bir öğrenci de olamadım. İlk kez 8 yaşlarındayken tiyatroya gitmek istedim. Külkedisi’ne çalışılıyordu. Arkadaşlarım sen çok büyüksün (yaşıma göre iri bir çocuktum) ve çirkinsin, kül kedisi olmazsın dediler. Küçüktük, hevesim kırıldı. Spora yöneldim. Antrenmanlarla geçiyordu hayatım. Voleybol ve kürek sporlarıyla ilgilendim. Sonrasında İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne kayıt oldum ve okulla yine çok görüşemedim.

Hep tiyatro, oyunculuk alanında kendimi geliştirmek istedim. Okula giriş sebebim de ailemin oyuncu olmak istiyorsan önce bir bölüm kazan kızım diye şart koşmalarıydı. BKM Mutfak’tan önce Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde 2 sene geçirdim. BKM Mutfak’ın açtığı seçmeye girerken mezuniyet oyunu dışında sahne tecrübem yoktu ama başka hiçbir mesleğe kendimi ait hissedebileceğimi de düşünmüyordum. BKM Mutfak bana kapısını açınca buna emin oldum. Oyunculuk diyorum çünkü kendimi ait hissettiğim yerin burası olduğuna inanıyorum. Kişisel bilgiler arasında verilmesi gereken sanırım bir de boy kilo var. Boyum 174, kilom hep değişiyor. Kendimi zayıf hissetmek için 59 demiyorum. 62 kiloyum. Belki de 63."

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2’NİN OYUNCULARI

SAFA SARI

Safa Sarı uzun süredir aslında Bkm Mutfak ekibi içindeydi. Bana Baba Dedi isimli filmde 2015 de oyuncu olarak yer almıştı. Sefa Sarı 3 Adam’ın skeçlerinde de yer alarak tanınmıştı.

OZAN YİĞİT

Ozan Yigit Çok Güzel Hareketler 2 ekibi içine girmiştir.

CİHAN TALAY

Cihan Talay sevilen bir tiyatrocudur. Güldür Güldür Show’da yaptığı stand up gösterisi ile sevilmiştir. Cihan Talay 34 yaşındadır ve 1985 doğumludur. Aslen Kırklareli doğumludur. Bir Stand Up gösterisi sırasında gülmeyince sahneye çıkarılmış sen yap biz gülelim teklifine evet diyerek bu işe başlamıştır. Bkm Mutfak Sahnede de Stand Up gösterisi yapmaktadır. Açık Mikrofon isimli komedi programında da görev almış ve çok beğenilmiştir.

EVLİYA AYKAN

Evliya Aykan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ve Gülizar dizilerinde oyuncu olarak yer almıştır. Evliya Aykan tiyatroda ise Çıplak Kral ve Kanlı Düğün gibi oyunlarda da boy göstermiş ve çok beğenilmiştir.  1992 doğumlu olan Evliya Aykan Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar mezunudur.

EZGİ ÖZYÜREKOĞLU

Ezgi Özyürekoğlu Mersin doğumludur ve kıvırcık saçları ile çok sevilen yetenekli bir komedyandır.  Organize İşler 2’de oyuncu olarak yer almıştır. 1.70 cm boyunda olan Ezgi Özyürekoğlu 60 kg ağırlığındadır. Uzun zamandır BKM Mutfak ekibinin içinde farklı etkinliklerde görev almıştır. Şuanda Ahmet Saka ile nişanlanmıştır.

BEGÜM ÇAĞLA TAŞKIN

Begüm Çağla Taşkın’da Çok Güzel Hareketler 2. nesil ekibinde yer alan yetenekli isimlerden biridir. Begüm Çağla Taşkın 1987 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir ve 32 yaşındadır. Begüm Çağla Taşkın İzmir Ekonomi Üniversitesi Ekonomi mezunudur ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri almıştır. oha diyorum filminde de küçük bir rolde yer almıştır ama daha ismini çokça duyacağımız bir isimdir.  Odeabank ve Nef gibi firmaların reklamlarında yer almıştır.

METİN PIHLIS

Metin Pıhlıs sosyal medya fenomeni olarak tanınmaktadır. Tiyatro mezunudur. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 de Yılmaz Erdoğan tarafından özel olarak alınmıştır kadroya.

YASİN ÇAM

Yasin Çam Yüksek Sosyete dizisinde hayat verdiği Ercan karakteri ile tanınmıştır.  1.71 m boyunda 70 kg ağırlığında olan Yasin Çam Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro mezunudur. Ezgi Özyürekoğlu ile sevgilidir.

GÜRHAN ALTUNDAŞAR

Ünlü oyuncu Merve Dizdar ile evlidir. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunudur. Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusudur.

GÖZDE ŞENCAN

Gözde Şencan Cimri isimli tiyatro oyununda Kİ Başarılı performansı ile çok beğenilmiştir. 20 Temmuz 1985 doğumlu olan Gözde Şencan Anadolu Üniversitesi Konservatuvar’ı mezunudur.

ATAKAN ÇELİK

Atakan ÇELİK Organize İşler’de Yılmaz Erdoğan ile birlikte yer almıştır. Yılmaz Erdoğan’ın çok sevdiği çok yakışıklı ve yetenekli oyuncularından biridir. Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak komedi oyuncularından birdir. Yakışıklılığı ile kızların en çok sevdiği oyuncular arasında yer alacaktır.

BATUHAN SOYASLAN

Tiyatro Avare oyuncusudur. BKM Mutfak’ta Yılmaz Erdoğan’ın Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Kuşak kadrosunda yer almaya hak kazanmıştır. 1992 İstanbul doğumlu olan Batuhan Soyaslan liseyi Şişli Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi mezunudur. Gözyaşı Hırsızları isimli bir kitabı vardır.  Deneyimli bir tiyatro oyuncusudur.

HİLMİ DELER

Hilmi Deler tiyatro oyuncusudur. BKM Mutfak ekibinde yer almaktadır. Çok genç bir isimdir.

ENGİN DEMİRCİOĞLU

Engin Demircioğlu lisans eğitimini Almanya’da tamamlamıştır. oyunculuk eğitimini ise Sadri Alışık Tiyatrosunda almıştır. Daha önce Kiraz Mevsimi dizisinde rol almıştır. 2017 de sergilenen Binbir Gece Diyalogların oyununda da yer almış ve ödül almıştır.

EDA NUR HANCI

Eda Nur Hancı 2015 de Acı Aşk dizisinde yer almıştır. 2017 yılında Miss Turkey yarışmasında dereceye girememiştir. 2017 de Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi oyununda görev almıştır.

FATMA TEZCAN

Fatma Tezcan ilk oyunculuk deneyimini BKM Mutfak ekibinde alacaktır. Hakkında her hangi bir bilgi bulunamamıştır. Çok Güzel Hareketler 2. Kuşakta oyuncu olarak yer alacaktır.

AYŞEGÜL YILMAZ

Beykent Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Aslen Zonguldaklıdır ve Zonguldak BKM’de İstanbul BKM’ye seçilmiştir.

HAMZA YAZICI

Polis Akademisi Alaturka’da Hilkat karakterini canlandırmıştır. 1992 yılında Hatay’da dnyaya gelen Hamza Yazıcı 2008 yılından beri sanat hayatının içindedir. 2017 de ise Kolonya Cumhuriyeti filminde yer almıştır. 27 yaşında olan kısa boylu Cüce BKM oyuncusu Hamza Yazıcı  Güldür Güldür programına da Taylan olarak yer almıştır.

CEMİL ÇİĞDEM CANYURT

BKM Mutfak Çarşı oyuncusudur. BKM’de Yeni Dizi İlk Bölüm oyununda yer almıştır. Yine yer aldığı oyunlar arasında Ayrılık oyunu da vardır.

ECEM SENA BAYIR


Bakan Soylu´dan koronavirüs açıklaması

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Azerbaycan ve Türkiye'nin ortak acısı: Hocalı katliamı

Zeytinin az bilinen mucizevi faydaları