• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
08 Nisan 2021 Perşembe 14:13 | Son Güncelleme:

Çocuklar Duymasın'ın Sertaç'ı Kalust Şalcıoğlu koronavirüse yakalandı! Sağlık durumu hakkında ilk açıklama geldi

Çocuklar Duymasın'ın Sertaç'ı Kalust Şalcıoğlu koronavirüse yakalandı! Sağlık durumu hakkında ilk açıklama geldi

Başrollerinde Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ'un rol aldığı 2000'li yıllara damgasını vuran ve dönem dönem farklı kanallarda yayın hayatına devam eden Çocuklar Duymasın dizisinde Sertaç karakterine hayat veren Kalust Şalcıoğlu koronavirüse yakalandı. Ünlü oyuncu yoğun bakıma kaldırıldığı haberlerini yalanlarken sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu.

2000'li yılların en sevilen aile dizilerinden olan başrollerinde Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ'un rol aldığı Çocuklar Duymasın dizisinde Sertaç karakterine hayat veren Kalust Şalcıoğlu'dan kötü haber geldi.

Snob Magazin'in haberine göre; 42 yaşındaki oyuncu ve yazar Kalust Şalcıoğlu koronavirüse yakalandı. Geçtiğimiz gün özel bir hastanede tedavi altına alınan Kalust Şalcıoğlu'nun durumu ağırlaştı. Ünlü oyuncu yoğun bakıma alındı. Virüsün Kalust Şalcıoğlu'nun akciğerlerine indiği öğrenildi.

Bugün sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında açıklama yapan Şalcıoğlu, "Bu devasa maske ile akciğerimi açıyoruz" ifadelerini kullandı. Açıklamasına devam ede ünlü oyuncu 'İyileşiyorum yavaş yavaş. Yoğun bakımda değilim' dedi.

Virüsün Kalust Şalcıoğlu'nun akciğerlerine indiği öğrenildi. Hastaneye yatmadan önce açıklama yapan Kalust Şalcıoğlu, "Şimdilik tek şikayetim öksürük; ateşim ya da kas ağrım yok" demişti.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü