• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
17 Şubat 2021 Çarşamba 10:55 | Son Güncelleme:

Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ yeni hayat tarzını açıkladı: Yazın tekne kışın karavan

Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ yeni hayat tarzını açıkladı: Yazın tekne kışın karavan

Çocuklar Duymasın dizisi ile gönüllerde taht kuran Pınar Altuğ, kızı ile önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Hafta sonu ailesi ve arkadaşı Aslı Tandoğan'la karavan tatili yapan Altuğ, yeni hayat tarzını açıkladı. Altuğ, 'Bizi artık yazın teknede, kışın karavanda göreceksiniz' dedi.

Sosyal medya paylaşımları ile ve takipçilerinin yorumlarına verdiği yanıtlarla sık sık gündeme gelen Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ, bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.

Muhabirler ile sohbet etmeyi ihmal etmeyen Altuğ, hafta sonu paylaştğı karavan tatili fotoğrafları ile dikkat çekmişti. Kamp hayataını benimsediğini belirten Altuğ, şunları söyledi:

'Doğada olmak çok güzel. Bizi artık yazın teknede, kışın karavanda göreceksiniz. Dar alanda yaşamaya alışkınız. 10 senedir denizin üzerinde yaşıyoruz. Sonunda karavan da aldık. İki haftadır doğaya kaçıyoruz.'

Aslı Tandoğan ve eşi Cahit Tan Yeşilada'nın da karavan aldığını söyleyen Altuğ, 'Onlar kendi karavanlarını kiraladı. Bizden sonra bir sürü arkadaşım karavan almaya başladı. Şimdi dört arkadaşım alıyor, devamı da gelecek. Kalabalık olunca daha güzel oluyor' dedi.

<p>İstanbul Halkalı'da büyük bir yangın çıktı. </p><p>Dumanlar kilometrelerce öteden görülürken, eki

Halkalı'da iş yeri yangını

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek