• $8,1069
  • €9,7929
  • 464.143
  • 1365.27
15 Ocak 2021 Cuma 23:10 | Son Güncelleme:

Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'i saçlarını sarıya boyattı! Sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı

Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'i saçlarını sarıya boyattı! Sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı

Bir döneme damgasını vuran Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı “Çaycı Hüseyin” karakteri ile akıllara kazınan oyuncu Alparslan Özmol imaj değişikliğine gitti. Sosyal medyada hakkında sürekli “öldü” haberleri çıkan Çaycı Hüseyin Alparslan Özmol bu sefer yeni imajıyla gündeme geldi. Saçlarını sarı renge boyatan Özmol, sosyal medya kullanıcılarının diline düşmekten de kurtulamadı.

Çocuklar Duymasın’ın Çaycı Hüseyin’i son haliyle görenleri hayrete düşürdü! Başrollerini Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’un paylaştığı dizide “Çaycı Hüseyin” lakabıyla tanınan oyuncu Alparslan Özmol imaj değişikliğine gitti. Radikal bir kararlar saçlarını sarı rengine boyatan Özmol, yeni imajını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Hakkında sürekli “öldü” haberleri çıkan oyuncu Alparslan Özmol bu sefer farklı bir haberler sosyal medya gündemine oturdu. Saçlarını sarı renge boyatan Çaycı Hüseyin’in yeni imajı sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı.

“ÇAYCI HÜSEYİN OLMUŞ LATTECİ HÜSEYİN”

Yeni imajını Instagram hesabından paylaşan Alparslan Özmol’un fotoğrafına binlerce yorum yapıldı. Bir takipçisi “Çaycı Hüseyin olmuş latteci Hüseyin” yorumunu yazarken bir başka takipçisi ise “Çaycı Hüseyin bu sefer ölmüş” yorumunda bulundu.

<p>Bedir Acar, 'Bunu hep yapıyorlar, Şener Şen'e yaptılar,  Orhan Gencebay'a, Yavuz Bingöl'e, Alev A

Erkan Oğur ezik mi ?

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor