• $8,09
  • €9,6888
  • 462.525
  • 1408.14
25 Şubat 2021 Perşembe 16:08 | Son Güncelleme:

'Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım' demişti... Songül Karlı dudak dolgusu yaptırdı

'Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım' demişti... Songül Karlı dudak dolgusu yaptırdı

Boşandığı eski eşi Metin Yüncü hakkında kendisini dolandırdığı iddialarında bulunan Songül Karlı, sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Her seferinde estetiği olmadığını söyleyen Songül Karlı'nın son paylaşımında dudaklarındaki değişim takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Sosyal medya kullanıcılarından biri 'Üst dudak biraz değişmiş' yorumunda bulundu.

Geçtiğimiz haftalarda eski eşi Metin Yüncü ile davalık olan ve kendisini dolandırdığını söyleyen Songül Karlı, 'Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım. Kiramı Latif Doğan ödedi' açıklamaları ile uzunca bir süre konuşulmuştu. Son dönemde moralinin düzeldiği gözlenen Karlı, sosyal medya paylaşımlarına ağırlık verdi.

Sık sık spor yaptığı anları paylaşan Su Gibi programı ile büyük başarılar elde eden Songül Karlı, son paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti. Her defasında estetiği olmadığını söyleyen Karlı'nın dudağındaki değişim dikkat çekti. Songül Karlı'nın dudaklarındaki değişimi fark eden takipçileri "Üst dudak biraz değişmiş" şeklinde yorumlar yaptı.

İşte o paylaşım...

<p>Zonguldak'ta Emniyet Müdürlüğü'nde görevli trafik polisi Mustafa Dönmez, koronavirüs tedavisi gör

Zonguldak'ta trafik polisi koronavirüse yenik düştü... Acı detay ortaya çıktı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı