• $8,193
  • €9,6948
  • 502.606
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
26 Ağustos 2020 Çarşamba 09:20 | Son Güncelleme:

Kuaförüm Sensin yeni sunucusu Çiğdem Batur kaç yaşında, nereli? Çiğdem Batur kimdir?

Kuaförüm Sensin yeni sunucusu Çiğdem Batur kaç yaşında, nereli" Çiğdem Batur kimdir"

Gözde Kansu Kuaförüm Sensin'e veda etmiş, programın sunuculuğunu kısa bir süre jüri üyesi Işıl Reçber yapmıştı. Kuaförüm Sensin'in yeni sunucusu deneyimli isim Çiğdem Batur oldu. Peki, Çiğdem Batur kimdir? Kuaförüm Sensin yeni sunucusu Çiğdem Batur kaç yaşında, nereli?

Gözde Kansu'nun veda ettiği Kuaförüm Sensin'de merakla beklenen yeni sunucu belli oldu. Kuaförüm Sensin'in yeni sunucusu Çiğdem Batur oldu. Çiğdem Batur kimdir? Kuaförüm Sensin yeni sunucusu Çiğdem Batur kaç yaşında, nereli? gibi soruların yanıtları merak edilmeye başlandı. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı, sunucu Ayşe Çiğdem Batur, 13 Temmuz 1982 tarihinde dünyaya geldi.  

ÇİĞDEM BATUR KİMDİR?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı, sunucu Ayşe Çiğdem Batur , 13 Temmuz 1982 tarihinde dünyaya geldi. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan Çiğdem Batur, 2000-2004 yılları arasında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi - Grup Mimus Tiyatro Topluluğunda oyunculuk yaparak sanat hayatına başladı. Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimi, Sanat Akademi - tiyatro ve oyunculuk eğitimi, Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, seslendirme eğitimleri aldı.

2004 yılında ART televizyonunda "Alışveriş Çantası" adlı bir programın sunuculuğunu yapan sanatçı, TRT'de çeşitli programlarda sunuculuk, oyunculuk, program ve yönetmen asistanlıkları görevlerinde bulundu. Bir kısa film deneyimi olan Batur, sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Sanatçı aynı zamanda seslendirme çalışmaları yapmaktadır.

<p>Azerbaycan’ı cephede yenemeyen Ermenistan’ın Başbakanı Nikol Paşinyan'ın işgal altınd

İşgalci Ermenistan'ın Başbakanı Paşinyan PKK yanlılarıyla omuz omuza

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kuzey Marmara Otoyolu'nda helikopter destekli trafik denetimi yapıldı

Batmanlı girişimci devlet desteğiyle kurduğu tesiste ilk mantar hasadını yaptı