• $8,0913
  • €9,6887
  • 462.788
  • 1408.14
29 Mart 2021 Pazartesi 16:04 | Son Güncelleme:

ÇGH 2'nin yıldızından kötü haber! Lenfoma kanserine yakalandı

ÇGH 2'nin yıldızından kötü haber! Lenfoma kanserine yakalandı

Kanal D'de ekrana getirilen şimdilerde Eser Yenenler'in sunuculuğunu üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2 genç oyuncu ve yazar kadrosu ile dikkatleri üzerine çekerken pazar günleri izleyenleri ekran başına kilitliyor. ÇGH 2'nin dikkat çeken isimlerinden olan Arif Güloğlu bir kaç haftadır programda yer almaması ise merak konusu oldu. Genç oyuncu Arif Güloğlu lenf kanserine yakalandı.

Pazar günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Eser Yenenler'in sunuculuğunu üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2 kadrosu ve skeçleri ile izleyenleri hem güldürüp hem de düşündürüyor.

24 yaşındaki Arif Güloğlu, ÇGH 2'nin yeni bölümünde yer almaması ile dikkat çekti. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; 24 yaşındaki oyuncunun lenf kanseri şüphesiyle tedavi gördüğü ortaya çıktı. Her şey mart başında Güloğlu'nun rahatsızlanmasıyla başladı. Apar topar Ulus'ta özel bir hastaneye kaldırılan oyuncu akciğerlerinden ameliyat edildi. Doktor Güloğlu'nun şiddetle sigarayı bırakmasını önerdi. Ardından yapılan tetkiklerde de genç oyuncunun lenf kanserine yakalanma ihtimali üzerinde duruldu.

Arif Güloğlu'nun ailesi oğullarının tedavisini memleketleri Ankara'da devam etmesini istedi. Genç oyuncu şu günlerde hastalığıyla ilgili kesin tanının konulmasını bekliyor. Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin genç oyuncuya moral vermek için ellerinden geleni yaptığı ve sürekli görüntülü arama yaparak destek verdikleri belirtildi.

ARİF GÜLOĞLU KİMDİR?

Arif Güloğlu, 18 Eylül 1997 yılında Ankara'da dünyaya geldi. 1.73 boyunda, 69 kiloda olan Arif Güloğlu başak burcudur. Ankara'da çeşitli tiyatrolarda bir çok rol üstlendi ve buna İstanbul'da da devam etti. 19 yaşında İstanbul'a yerleşti. Eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Bir yandan da hayali olan oyunculuk için çabaladı ve 2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada yer almaktadır.

<p>Kütahya'da Hanım Ç., bir süre önce uzaklaştırma kararı aldırdığı eski eşi tarafından iftar yemeği

Kütahya'da kan donduran olay: Eski eşi iftar yemeği sırasında bıçakladı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı