• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
30 Mayıs 2021 Pazar 12:23 | Son Güncelleme:

Ceyda Düvenci'den eşi Bülent Şakrak'a övgü dolu sözler: Güneş gibi hayatıma girdi

Ceyda Düvenci'den eşi Bülent Şakrak'a övgü dolu sözler: Güneş gibi hayatıma girdi

Sosyal medya paylaşımları ile son dönemin en dikkat çeken isimlerinden olan Ceyda Düvenci, Hülya Koçyiğit'in ‘Film Gibi Hayatlar' adlı programına konuk oldu. Kendisi gibi oyuncu olan Bülent Şakrak ile mutlu bir evliliği olan Ceyda Düvenci, eşi hakkında övgü dolu sözler sarf etti. Düvenci, 'O anda güneş gibi hayatıma Bülent girdi. Oğlum Ali'yi dünyaya getirmek için önce bir ameliyat oldum. Hemen arkasından hamile kaldım. Ali'ye 10 ay biz baktık, sonra yine güvendiğimiz birini yanımıza aldık' dedi.

Hülya Koçyiğit'in 'Film Gibi Hayatlar' programının bu haftaki konuğu başarılı oyuncu Ceyda Düvenci oldu. Kendisine yöneltilen sorulara samimiyetle cevap veren Düvenci, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Bülent Şakrak'ın hayatındaki önemini anlatan Ceyda Düvenci, şu ifadeleri kullandı: 'Kariyerim için Bülent'ten öncesi ve sonrası var. Başarılı olmam, kendimi keşfetmem, Bülent ve bana sağladığı huzur sayesinde oldu. Yedi yıl önceki benle şimdiki ben arasında çok büyük fark var. Aynı mesleğe sahip olmak, birbirine çok âşık olmak ve sonsuz güvenmek... O güven zincirini kırmamak insanın meslek hayatında da çok büyük başarı sağlıyor.'

Anneliğin kariyerini etkilemediğini sözlerine ekleyen Düvenci, 'Etkilemedi belki ama ben de ona göre kariyer planlaması yaptım. Mesela Melisa doğdu. Bir durum vardı ve para kazanmamız gerekiyordu. O yüzden güvenilir bir yardımcı buldum kendime ve çalışmaya başladım. Bulduğum tedavi sistemlerine gidecek parayı biriktirmeye çalıştım.' dedi.

Bülent Şakrak'ın bu zamanlarda hayatına girdiğini söyleyen Düvenci, 'O anda güneş gibi hayatıma Bülent girdi. Oğlum Ali'yi dünyaya getirmek için önce bir ameliyat oldum. Hemen arkasından hamile kaldım. Ali'ye 10 ay biz baktık, sonra yine güvendiğimiz birini yanımıza aldık' ifadelerini kullandı.

<p>Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, atık su hattından oluşan patlaktan boşalan lağım suları, yağmur suyu

Kuşadası'nda patlayan lağımın suları denize karıştı!

Kuzey Makedonya'nın zarafet sembolü... Osmanlı mirası Alaca Cami

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak