• $8,1538
  • €9,7472
  • 457.971
  • 1375.52
31 Mart 2021 Çarşamba 12:52 | Son Güncelleme:

Ceyda Ateş'ten kızı Talya hakkında dikkat çeken paylaşım: Hep baba diyorlar

Ceyda Ateş'ten kızı Talya hakkında dikkat çeken paylaşım: Hep baba diyorlar

2018 yılında Buğra Toplusoy ile nikah masasına oturan Adını Feriha Koydum dizisi ile adını duyuran Ceyda Ateş, geçtiğimiz aylar kızı Talya'yı kucağına aldı. Anne olmanın mutluluğunu yaşayan güzel oyuncu Ceyda Ateş, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla takipçilerini gülümsetti. Kızı Talya'nın fotoğrafını paylaşan Ateş, 'Hep 'Baba' diyorlar! Şaka şaka kızmadım! Sağlığımız yerinde olsun yeter' notunu ekledi.

Adını Feriha Koydum dizisinde hayat verdiği Hande karakteri ile hafızalarda yer edinen güzel oyuncu Ceyda Ateş, 2018 yılında Buğra Toplusoy ile hayatını birleştirdi. Ünlü çift geçtiğimiz aylarda ilk çocukları Talya'yı kucağına aldı. Sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanan Ceyda Ateş, sık sık paylaşımda bulunuyor.

Talya'nın yeni fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Ceyda Ateş, kızını babası Buğra Toplusoy'a benzetenlere hitaben bir not düştü. Ateş, paylaşımında 'Hep 'Baba' diyorlar! Şaka şaka kızmadım! Sağlığımız yerinde olsun yeter' ifadelerini kullandı.

Buğra Toplusoy'da kızı Talya'nın bu karesini paylaşıp 'Gün gelir devran döner. Bu hayatta birçok şeyin eksikliğini hissedebilirsin ama ben hayatta olduğum sürece benim sevgimin eksikliğini asla hissetmeyeceksin canım kızım' notunu ekledi.

<p>Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe konuk ettiği Gaziantep FK'yi 3-1 mağlup ederek şampiyonluk yarı

Fenerbahçe-Gaziantep FK Maç Yorumu

Osmanlı döneminde padişahların iftar sofralarını süsleyen yemekler

Petranboard'u kapan zirveye koştu

Muş'un yüksek kesimleri beyaz örtüyle kaplandı