• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
26 Ağustos 2021 Perşembe 09:34 | Son Güncelleme:

Ceyda Ateş, Metin Çekmez paylaşımı ile duygulandırdı: Babacan halini unutmayacağım

Ceyda Ateş, Metin Çekmez paylaşımı ile duygulandırdı: Babacan halini unutmayacağım

Adını Feriha Koydum dizisinde birlikte rol aldığı Metin Çekmez'in vefat haberini alan Ceyda Ateş, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. Çekmez ile sarıldığı bir kareyi paylaşan Ateş, "Çok üzgünüm Metin abim... Seninle karşılıklı oynamak, senden tecrübe edinmek benim için şerefti. Babacan halini unutmayacağım. Mekanın cennet olsun" ifadelerini kullandı.

Başrollerinde Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy, Ceyda Ateş ve Vahide Perçin gibi isimlerin rol aldığı Adını Feriha Koydum dizisinin yıldızlarından Metin Çekmez, Aydın'da kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Cenazesi Kuşadası'nın Davutlar Mahallesi'nde toprağa verilecek olan Metin Çekmez'in rol arkadaşlarından Ceyda Ateş, sosyal medya hesabının hikaye bölümünden duygusal bir paylaşımda bulundu.

Metin Çekmez ile Adını Feriha Koydum dizisinin kamera arkasında çekilen bir kareyi paylaşan Ateş, şu ifadeleri kullandı:

"Çok üzgünüm Metin abim... Seninle karşılıklı oynamak, senden tecrübe edinmek benim için şerefti. Babacan halini unutmayacağım. Mekanın cennet olsun"

<p>Duygu Gecü Yüzseven'in sunduğu Sağlık Raporu programında Prof. Dr. Gürkan Arıkan sağlıklı doğumda

Kök hücre tedavisi hangi hastalıklara çare oluyor?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!