• $7,4252
  • €8,9576
  • 410.216
  • 1538.04
29 Ocak 2021 Cuma 12:26 | Son Güncelleme:

Cenk Küpeli ile Demet Şener boşandı damatlık kavgası bitmedi! O krizde ikinci perde

Cenk Küpeli ile Demet Şener boşandı damatlık kavgası bitmedi! O krizde ikinci perde

2019 yılında büyük bir aşkla evlenen eski model Demet Şener ve iş insanı Cenk Küpeli çifti çocuk konusunda anlaşamadı ve evliliğini noktalama kararı aldı. Evlilik bitti ancak yaşanan damatlık krizi bitmedi. Modacı Emre Bakar, Cenk Küpeli hakkında 'Damatlığın parasını ödemedi' açıklamalarda bulunmuştu. Cenk Küpeli, modacıyı affetmedi ve 40 bin TL'lik tazminat davası açtı.

Eski model Demet Şener ve iş insanı Cenk Küpeli, 2019 yılında nikah masasına oturdu. Nikah töreninden yaklaşık 6 ay sonra modacı Emre Bakar, Cenk Küpeli hakkında şaşırtan açıklamalarda bulunarak 'Cenk Küpeli nikâhta giydiği damatlığın parasını ödemedi' dedi. Daha sonra televizyona da çılan Bakar, '6 ay oldu hala paramı alamadım' ifadelerini kullandı.

Günaydın'dan Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre, Emre Bakar yaşananların ardından 9 bin 350 liralık alacağı için icra takibi başlattı.

Cenk Küpeli icra borcunu ödemesinin ardından dava kapandı. Ancak Küpeli, Emre Bakar hakkında 'Yalan beyanlarda bulundu, itibarımı zedeledi' gerekçesi ile dava açtı.

Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvuran iş insanı Cenk Küpeli, 40 bin liralık manevi tazminat talep etti.

<p>Öğrencilerin merakla  beklediği yüz yüze eğitim başladı. Çocuklar eski normale nasıl adapte ol

Yüz yüze eğitim başladı, anne babalar nelere dikkat etmeli?

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi