• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
20 Şubat 2021 Cumartesi 12:19 | Son Güncelleme:

Cengiz Kurtoğlu'ndan İstanbul itirafı! ‘Yaşaması zor bir şehir, cebimde 1 lira olmazdı'

Cengiz Kurtoğlu'ndan İstanbul itirafı! ‘Yaşaması zor bir şehir, cebimde 1 lira olmazdı'

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, Ayşen Birgör ile düet yaptığı ‘Kalpsiz' şarkısının tanıtımı için basın mensuplarını ağırladı. Silivri'deki yazlığının kapılarını muhabirlere açan ünlü sanatçı, gençliğinde yaşadığı zorluklardan bahsetti. Kurtoğlu, gençlik zamanında İstanbul'da zor günler geçirdiğini söyledi.

Memleketi Artvin'de bulunan çay fabrikasında memur olarak çalışan Cengiz Kurtoğlu, daha sonra bir orkestra kurarak müziğe başladı. 1982'de İstanbul'a gelen ünlü sanatçı çok zorluk çektiğini ve zengin gözükmek için cebinde çek taşıdığını söyledi.

Çarpıcı açıklamalarda bulunan Kurtoğlu, "Biz İstanbul'a büyük paralarla gelmedik. Elimizden tuttunuz, aş, iş verdiniz... Ben de kendi üstüme düşen sorumlulukları bildim. Zor bir şehir İstanbul. Millet bizi zengin zannetsin diye çek karnesi taşırdık. Cebimizde bir lira para olmazdı. Zor günler geçirdik" dedi.

Yakın arkadaşı Hakan Altun ile ilgili de açıklama yapan Cengiz Kurtoğlu, "Yakın arkadaşınız Hakan Altun, 14 Şubat günü "Yalnız" tabelasının önünde fotoğraf çektirdi. Yalnız olması hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna, " Yalnız olmasına çok mutlu oldum. Bizler yalnızken daha mutluyuz" Cevabını verdi.

<p>İstanbul Halkalı'da büyük bir yangın çıktı. </p><p>Dumanlar kilometrelerce öteden görülürken, eki

Halkalı'da iş yeri yangını

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek

Çakmakla piknik tüpünü kontrol etti! Evim tamamen yandı