• $7,3892
  • €8,9651
  • 440.034
  • 1536.75
25 Aralık 2020 Cuma 09:33 | Son Güncelleme:

Cemre Kemer kaç yaşında, nereli? Cemre Kemer'in eşi Emir Medina kimdir, ne iş yapıyor?

Cemre Kemer kaç yaşında, nereli" Cemre Kemer'in eşi Emir Medina kimdir, ne iş yapıyor"

Hepsi Grubu ile tanınan Cemre Kemer, sevgilisi Emre Medina ile dün sade bir törenle evlendi. Kemer, sürpriz nikahtan kareleri sosyal medya hesabından paylaştı. Bu mutlu haberin ardından Cemre Kemer kaç yaşında, kimdir? Cemre Kemer'in eşi Emir Medina kimdir? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte tüm merak edilenler..

Cemre Kemer ve uzun zamandır aşk yaşadığı Emir Medina sade bir törenle evlendi. Bir döneme damga vuran 'Hepsi' grubunun solisti Cemre Kemer sevgilisi Emir Medina ile dün nikah masasına oturdu. Aile arasında gerçekleşen törene çok az sayıda konuk katıldı. Cemre Kemer kaç yaşında, kimdir? Cemre Kemer'in eşi Emir Medina kimdir? gibi soruların yanıtları merak edilmeye başlandı.  

CEMRE KEMER KAÇ YAŞINDA, KİMDİR?

17 Şubat 1985 tarihinde İstanbul'da doğan Cemre Kemer, Lütfü Banat İlkokulu ve Sedat Simavi İlkokulu’nda okuduktan sonra, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’ne girdi. Ortaokul ve liseyi bu bölümde bitirdi ve Klasik Bale eğitimine başladı. Atatürk Kültür Merkezi bünyesindeki çocuk balelerinde çeşitli roller alan Kemer, çeşitli müzik kliplerinde oyuncu olarak çalışmış, şan ve piyano dersleri almış ve reklam jingleları seslendirmiştir.

2005 yılında arkadaşlarıyla Hepsi grubunu kurdular. 2006 yılında Pepsi sponsorluğunda Sezen Aksu ile Türkiye turnesine çıktı. Ardından Kenan Doğulu ile birlikte 40 derece partileri'ne katıldı. 2007 ve 2008'de 2 sezon süren Hepsi 1 dizisinde Cemre'yi canlandırdı. Bu oyunculuk deneyiminin yanında Avrupa Yakası ve Benim Annem Bir Melek gibi dizilerde konuk oyuncu oldu. Kısık Ateşte 15 Dakika filminde ve Trafikte 1 dakika gibi reklamlarda oynadı. Cemre, 2011 yılının sonlarına doğru Kral POP'la Hepsi 1 grubu ile Türkiye turnesine çıktı.

CEMRE KEMER'İN EŞİ EMİR MEDİNA KİMDİR?

Cemre Kemer, uzun süredir aşk yaşadığı reklamcı sevgilisi Emir Medine ile evinde aile arasında gerçekleşen bir törenle dünya evine girdi.

<h3>Başkan Erdoğan'dan esnafa kredi müjdesi</h3><h3>6 AY ERTELENECEK</h3><p>Başkan Erdoğan, Halkbank

25 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

''Eren-4 Karlıova-Varto'' ve ''Eren-5 Bagok'' operasyonları başlatıldı! İşte ilk kareler

Mehmetçik yeni kamuflajlarıyla görev başında