• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
2 Eylül 2021 Perşembe 09:28 | Son Güncelleme:

Cemre Baysel aslen nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı? Cemre Baysel kimdir, kaç yaşında?

Cemre Baysel aslen nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı" Cemre Baysel kimdir, kaç yaşında"

Cemre Baysel özel hayatı ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Baht Oyunu dizisinde Ada karakterini canlandıran Cemre Baysel'in hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. İnternet aramalarında "Cemre Baysel kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı?" soruların yanıtları merak konusu oldu.

Cemre Baysel, yaz dizisi Baht Oyunu adlı dizide Ada karakteriyle dikkatleri çeken oyuncular arasında. Son dönemlerde sosyal medyanın diline düşen oyuncu Cemre Baysel, sevgilisi olduğu iddia edilen aynı projede rol arkadaşı Aytaç Şaşmaz ile birlikte olduğu belirtildi. Söz konusu çıkan bu haber üzerine; Cemre Baysel kimdir, sevgilisi kim, kaç yaşında, nereli? soruların yanıtları araştırılmaya başlandı.

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi oyuncu Volkan Keskin'den ayrıldığı haberleriyle gündeme gelen oyuncu Cemre Baysel'in, ilişkisini neden bitirdiği ortaya çıktı. Baysel'in Baht Oyunu dizisindeki rol arkadaşı Aytaç Şaşmaz ile birlikte oldukları iddia edildi.

Aytaç Şaşmaz ile yaz dizisi Baht Oyunu'nda başrolü paylaşan oyuncu Cemre Baysel, işi kadar özel hayatıyla da gündeme geliyor. Uzun zamandır birlikte olduğu hatta evlenecekleri konuşulan oyuncu Volkan Keskin'den ayrılan Baysel'in, bu ayrılık kararını almasındaki sebep ortaya çıktı.

ROL ARKADAŞIYLA BERABER İDDİASI

Baysel'in Baht Oyunu dizisindeki partneri Aytaç Şaşmaz ile birlikte olduğu ve ilişkisinin bu sebeple bittiği iddia edildi. Söz konusu iddia ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

CEMRE BAYSEL KİMDİR?

Cemre Baysel, Baht Oyunu dizisi ile ekranlara geldi. Cemre Baysel, 5 Şubat 1999 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Üniversite eğitimi için Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü'nü seçen Cemre Baysel 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Kova burcudur.

Cemre Baysel'in ilk oyunculuk deneyimi 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi ile gerçekleşmiştir. Daha sonra İsimsizler dizisinde rol alan Cemre Baysal en son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Melis karakterine hayat vermiştir.

CEMRE BAYSEL DİZİLERİ

2020- Sol Yanım (Biricik)

2018 – Elimi Bırakma (Melis)

2017 – Payitaht Abdülhamit (Firuze)

2017 – İsimsizler (Gülperi)

2014 – Yeşil Deniz (Gonca)

  • Cemre Baysel
  • Cemre Baysel kimdir
  • Cemre Baysel kaç yaşında
  • Cemre Baysel aslen nereli
  • Cemre Baysel hangi dizi ve filmlerde oynadı
<p>Duygu Gecü Yüzseven'in sunduğu Sağlık Raporu programında Prof. Dr. Gürkan Arıkan sağlıklı doğumda

Kök hücre tedavisi hangi hastalıklara çare oluyor?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!