• $8,1667
  • €9,7332
  • 454.193
  • 1375.91
24 Mart 2021 Çarşamba 17:48 | Son Güncelleme:

Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı arasına kara kedi girdi! Sosyal medyada takibi bıraktı

Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı arasına kara kedi girdi! Sosyal medyada takibi bıraktı

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından olan Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler'de yakın arkadaşlıkları ile bilinen Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı arasında sevenlerini üzecek bir gelişme yaşandı. Barış Murat Yağcı ile yeni bir aşka yelken açmasının ardından Cemal Can Canseven ile arası açılan Nisa Bölükbaşı birbirini sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı.

Survivor 2020 yarışmasında aynı takımda mücadele eden Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı dostluğu yarışmada en çok konuşulan konulardandı. İkili arasındaki dostluk ise herkese örnek olarak gösteriliyordu. Yarışmadan sonra Barış Murat Yağcı ile aşk yaşamaya başlayan Nisa Bölükbaşı, Cemal Can Canseven ile eskisi gibi görüşmüyordu.

Yarışma döneminde sıkı dost olan Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. İkili, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktı.

Nisa Bölükbaşı'nın, Survivor 2020'de yarışan diğer yarışmacıları da takip etmeyi bıraktığı ortaya çıkarken Cemal Can Canseven ile arasında neler olduğu merak edilmeye başlandı.

<p>RAMAZAN'IN İLK GÜNÜ YAĞIŞLAR ÇEKİLİYOR</p><p>Hafta başında Batı Karadeniz ve İç Anadolu'nu

Meteoroloji Uzmanı açıkladı... Ramazan'da hava durumu nasıl olacak?

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü