• $7,545
  • €9,044
  • 409.739
  • 1538.04
16 Ocak 2021 Cumartesi 18:03 | Son Güncelleme:

Cem Yılmaz'dan sonra Tarkan da o diziyi çok beğendi! Sosyal medyada paylaştı

Cem Yılmaz'dan sonra Tarkan da o diziyi çok beğendi! Sosyal medyada paylaştı

Exxen'in ardından Ocak ayı başında yayın hayatına merhaba diyen dijital platform Gain de büyük ilgi gördü. Başrolünde Engin Günaydın'ın rol aldığı onar dakikalık bölümlerden oluşan '10 Bin Adım' dizisine Cem Yılmaz'ın ardından Tarkan'dan da övgü geldi. Tarkan, 10 Bin Adım dizisiyle ilgili paylaşımda bulundu.

1 Ocak itibari ile yayına başlayan Gain'de yer alan 10 Bin Adım dizisi büyük ilgi gördü. Hem senaryosunu kaleme alıp hem de başrollerinde Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın rol aldığı 10 Bin adım dizisi onar dakikalık bölümlerden oluşuyor.

Türkiye’nin yeni nesil video içerik platformu Gain ocak başından itibaren yayına başladı. Platformda yer alan içeriklerden biri de yaklaşık onar dakikalık bölümlerden oluşan dizi “10 Bin Adım”.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde 10 Bin Adım diziyle ilgili paylaşımda bulunmuştu. Yılmaz, 'İngilizler dahil, son zamanda en beğendiğim komedi işi... Helal olsun Devin, Engin ve içindeki tüm kardeşler. 10 Bin Adım Gain'deki çer çöpün arasında güneş gibi parlıyor :)' ifadelerini kullanmıştı.

Cem Yılmaz'ın ardından Tarkan'dan da 10 bin Adım dizisiyle ilgili övgü dolu bir paylaşım geldi. Dizinin afişini paylaşan Tarkan, 'Harika' notunu ekledi.

10 BİN ADIM KONUSU

Son yıllarda uzun ve sağlıklı bir yaşam için tüm dünyada referans olarak kabul edilen 'Günde 10 bin adım' önerisine uyarak birlikte yürümeye karar veren iki eski sevgili Ezgi ve Memet’in iki yeni yol arkadaşı olma hikayesini mizahi bir dille anlatıyor.

<p>Ermenistan üzerindeki küresel güç mücadelesinin uzun süreceğini söyleyen Altınbaş Üniversitesi Öğ

Ermenistan'daki durum kimi, nasıl etkileyecek?

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi